Fan pyta Sandrę Kubicką o film Blanki Lipińskiej. Dwoma zdaniami pokazała, co myśli o eks Barona

Fanka zapytała Sandrę Kubicką, co sądzi na temat nowego filmu Blanki Lipińskiej, którego inspiracją do powstania był jej związkiem z Baronem. Celebrytka odpowiedziała w wymowny sposób.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Pomimo tego, że drogi Blanki Lipińskiej i Barona rozeszły się w 2020 roku, zdarza się, że celebrytka w wywiadach wraca wspomnieniami do przeszłości i zdradza kulisy ich związku. Autorka erotyków zapowiedziała również, że pracuje nad nowym filmem, którego scenariusz częściowo opiera się na historii jej związku z "pewnym gitarzystą". Co na temat nadchodzącej wielkim krokami produkcji sądzi Sandra Kubicka, czyli obecna partnerka członek zespołu Afromental?

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

Sandra Kubicka szczerze o nowym filmie Blanki Lipińskiej: Współczuję jej

Od kilku dni w sieci krążyły informacje o rzekomym kryzysie w związku Sandry Kubickiej i Barona. Para postanowiła szybko zdementować wszystkie plotki i oboje opublikowali w mediach społecznościowych wymowne zdjęcia i nagrania. Pod jednym z postów, który pojawił się na instagramowym profilu celebrytki, internautka z kolei zadała jej pytanie o nowy film Blanki Lipińskiej.

Jak się z tym czujesz, że Blanka robi film inspirowany Baronem? Dość go wyśmiewa w wywiadach! Można zrozumieć, że w łóżku nudy - czytamy na Instagramie.

Kubicka nie zignorowała tego pytania i oczywiście zaspokoiła ciekawość dociekliwej fanki.

Bardzo współczuje jej tego cierpienia, też kiedyś nie potrafiłam się pogodzić z rozstaniem. Alek to świetny mężczyzna, nie dziwie jej się - odpowiedziała Kubicka.

Tym samym dała do zrozumienia, że jej zdaniem Blanka Lipińska do tej pory nie potrafi sobie poradzić, z tym że rozstała się z muzykiem. 

Sandra KubickaSandra Kubicka Screen: Instagram/@sandrakubicka

Sandra KubickaSandra Kubicka Screen: Instagram/@sandrakubicka

Sandra KubickaSandra Kubicka Screen: Instagram/@sandrakubicka

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.