Samotny Zdrójkowski w Pradze. Wcześniej jeździł tam z Wiktorią. Wyznał, jak się z tym czuje

Adam Zdrójkowski był w Pradze przynajmniej dwukrotnie - za każdym razem z byłą już dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Choć powrót w to miejsce mógł wywołać wiele smutnych wspomnień, aktor zapewnia, że daje sobie radę.

Więcej na temat podróży gwiazd i celebrytów przeczytasz na Gazeta.pl

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska traktowali Pragę jak "swoje" miejsce, do którego z chęcią wracali. Najpierw byli tam w 2018, a w kolejnym roku na sylwestrze. Aktor teraz postanowił wybrać się w tę podróż sam. Zaznaczył jednak w opisie, że nie ubolewa, bo "też było fajnie". 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski: Jestem agresorem za kierownicą

Adam Zdrójkowski leczy rany po rozstaniu. Nie narzeka 

Po rozstaniu Wiktoria Gąsiewska czerpie pełnymi garściami z życia singielki. Ostatnio paparazzi przyłapali aktorkę podczas szalonej imprezy - popijała kolorowe drinki i bawiła się w gronie znajomych. Nie dało się nie zauważyć, że świetnie czuła się w męskim towarzystwie. Zupełnie inny sposób na poradzenie sobie z rozstaniem wybrał Adam Zdrójkowski. Pojechał w samotną podróż, podczas której z pewnością miał sporo czasu na przemyślenie pewnych kwestii. Na Instagramie dodał opis odnoszący się do wypadu w pojedynkę, którą opatrzył emoji z ustami zasuniętymi na suwak. Czyżby nie chciał zdradzać zbyt wiele?

Praga w pojedynkę. I też było fajnie - napisał aktor.
 

Warto zaznaczyć, że w sieci wciąż są zdjęcia byłych zakochanych z Pragi. Pisali, że to miejsce, do którego chętnie razem wracają. Mamy nadzieję, że Zdrójkowski podobną przyjemność czerpie z wyjazdu teraz, po rozstaniu. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria GąsiewskaAdam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska Instagram

 

Zobacz też: Adam Zdrójkowski zdradził, co go teraz łączy z Wiktorią Gąsiewską. Zaskakujące słowa aktora

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.