Mikołaj Roznerski w ostatnim wywiadzie przed rozstaniem z Adrianą Kalską. Jego słowa dają do myślenia

Niedawno do mediów dotarła informacja, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem. Aktor tuż przed ogłoszeniem rozstania udzielił wywiadu dla jednego z tygodników, w którym podsumował ostatni czas.

Więcej o związkach gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mikołaj Roznerski od około czterech lat związany był z Adrianą Kalską. Wiele wskazywało na to, że aktor, który do tej pory miał dość burzliwe życie uczuciowe, zdołał odnaleźć drugą połówkę. Niestety, w połowie stycznia bieżącego roku Kalska wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z Roznerskim. Wiadomość ta zaskoczyła miłośników talentu aktora i aktorki, jednakże - jak się okazuje - Roznerski niedługo przed rozstaniem udzielił krótkiego wywiadu, w którym jego słowa mogły dać fanom sporo do myślenia.

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski, Adrianna Kalska, Marcelina ZawadzkaMikołaj Roznerski rozstał się z Adrianą Kalską. Przypominamy jego poprzednie związki

Mikołaj Roznerski udzielił wywiadu tuż przed rozstaniem z Adrianą Kalską

Roznerski udzielił krótkiej wypowiedzi tygodnikowi "Twoje Imperium". Aktor nie był zbyt wylewny w temacie wspólnych planów na przyszłość z Kalską. Wspomniał, że jest gotów na kolejny zmiany w swoim życiu, lecz nie chciał zdradzić zbyt wielu szczegółów. Powiedział stanowczo, że temat życia prywatnego należy tylko do niego. 

Życie osobiste jest życiem osobistym i niech tak zostanie. Planów mam bardzo dużo, a zobaczymy co życie przyniesie - powiedział w rozmowie, która odbyła się tuż po jego urodzinach 6 grudnia.

Jak dodał, miniony rok spędził w towarzystwie syna i Kalskiej.

Kolejny rok życia spędziłem w bardzo kameralnym gronie, z synem i Adą - czytamy w tygodniku.

'M jak miłość'"M jak miłość". Po wizycie u terapeuty Iza i Marcin dadzą sobie kolejną szansę

Ostatnie wspólne zdjęcie pary pojawiło się w mediach społecznościowych Roznerskiego 3 stycznia - był to kadr z planu serialu "M jak miłość", w którym wspólnie grają. Już wówczas nie byli para, ale zgodnie milczeli na ten temat.

Więcej o: