Klaudia Halejcio przygotowuje się do świąt. Pochwaliła się choinką, która stanęła w centralnym miejscu w willi. Jest ogromna

Klaudia Halejcio poczuła świąteczny klimat. W domu gwiazdy stanęła już choinka. Drzewko jest bardzo okazałe.

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Klaudia Halejcio jest jedną z gwiazd, która chętnie pokazuje swoją codzienność na Instagramie. Młodą mamę obserwuje niemal 600 tysięcy internautów. W ostatnio opublikowanej relacji Halejcio pokazała, jak przygotowuje się na nadchodzące Boże Narodzenie.

Zobacz wideo Edyta Herbuś komentuje wywiad Halejcio o Barańskim. Jest draniem?

Klaudia Halejcio dekoruje dom na święta. W centrum wielka choinka

W dziewięciomilionowej willi gwiazdy stanęła już choinka. Trzeba przyznać, że Halejcio ma rozmach, bowiem dekoracja jest ogromna. Największe wrażenie drzewko będzie zapewne robiło po przystrojeniu, a tego zadania jeszcze artystka nie wykonała. Nic z resztą dziwnego - od kilku dni młoda mama jest chora.

choinka Klaudii Halejciochoinka Klaudii Halejcio Instagram, @klaudiahalejcio

Choinka postawiona, jeszcze czeka na to, by ją ubrać. Część bombek leży. Może dzisiaj się za to zabiorę? - głośno zastanawiała się aktorka.

Klaudia Halejcio mieszka w imponującej willi

Klaudia Halejcio chętnie pokazuje wnętrza domu, w którym mieszka wraz z partnerem i małą córką. Salon jest przestrzenny, a dzięki ogromnym oknom również jasny. Z filmików nagrywanych w tym pomieszczeniu możemy także zobaczyć rozłożysty ogród, który porośnięty jest wysokimi drzewami. Gwiazda przyznała, że pomimo iż decyzji o zamieszkaniu w kosztownej willi towarzyszyły rozterki, to nie żałuje tego wyboru.

Nie wiedziałam, że dom jest taki wymagający, że jest bardzo dużo pracy w nim, że jak się ma ogród, to tak samo trzeba go pielęgnować. Robisz coś, a za chwilę musisz poprawiać - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Jak podoba wam się choinka Klaudii Halejcio?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.