Wiedzieliście, że Joanna Jabłczyńska grała w "Klanie"? "Ale fajne czasy!". Podzieliła się archiwalnym nagraniem

Joanna Jabłczyńska pierwsze kroki w telewizji stawiała już jako dziewczynka. Aktorka wspominała swoje początki na Instagramie. Pamiętacie tę scenę?

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Jabłczyńska znana jest teraz przede wszystkim widzom "Na wspólnej". Aktorka jednak ma na swoim koncie znacznie więcej ról. Karierę zaczynała jako kilkulatka. Ostatnio wróciła wspomnieniami do początków pracy na planie filmowym.

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska poleca narty biegowe

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska odświeżyła kuchnię. Sama odnowiła stare kafelki

Jabłczyńska z wykształcenia jest co prawda prawniczką, ale najważniejszą częścią jej kariery od zawsze było aktorstwo. Ta dziewczyna wychowała się w telewizyjnym studiu! Na ekranie można ją było oglądać już jako ośmiolatkę - wtedy dołączyła do Fasolek. Była też gwiazdą programów dla młodzieży, takich jak "Tik-tak" czy "Teleranek".

Pierwsze poważniejsze kroki jako aktorka stawiała w serialu "Klan" w Telewizji Polskiej. Jej młodą koleżanką z planu była wtedy Kaja Paschalska. Występowała tam epizodycznie. Nieco więcej umiejętności mogła później pokazać w serialu "Trzy szalone serca". Wszystko to działo się znacznie przed tym, zanim pojawiła się w "Na wspólnej".

Jabłczyńska w "Klanie". Pokazała nagrania!

Ostatnio na Instagramie Jabłczyńska pokazała archiwalne nagrania "Klanu".

Podobno lecą gdzieś właśnie powtórki odcinków "Klanu" z moim udziałem. Los jest przewrotny, a świat mały, dlatego z @kajapaschalska spotkamy się znowu, tym razem na scenie teatralnej już w niedzielę zagramy spektakl "Najsłodszy owoc" w Oświęcimiu - napisała.
 

Okazuje się, że fani aktorki pamiętają ją z tej roli.

Ale fajne czasy!
Pamiętam To!
Hahah - tylko kim był MATEUSZ?!
Uuu mała kablara, mam nadzieję, że z tego wyrosłaś - żartowali fani.

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska została blondynką. Przeszła ogromną metamorfozę

A wy? Oglądaliście "Klan" z małą Jabłczyńską?

Więcej o: