Jennifer Aniston zaliczyła wpadkę. Reklamuje na Instagramie produkt i nagle... "influencerska porażka". Okłamała widzów?

Jennifer Aniston w 2020 roku podjęła współpracę z firmą Vital Proteins. Aktorka została ambasadorką marki i systematycznie reklamuje oferowane przez nią produkty. Tym razem chciała wypromować tzw. kolagenową mieszankę, którą dumnie wsypywała do kawy. Nie uniknęła jednak wpadki!

Więcej newsów o wpadkach influencerów znajdziecie w naszym boksie na gazeta.pl.

Grażyna Torbicka, Maria DębskaPremiera "Bo we mnie jest seks". Torbicka w sukience mini, Kukulska w skórzanych spodniach

Jennifer Aniston opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak przyrządza kawę. Do napoju dorzuciła reklamowany produkt marki Vital Proteins i dała do zrozumienia, że właśnie tym rytuałem rozpoczyna każdy kolejny dzień. Internauci, a dokładniej właściciele profilu o nazwie Celeb Spellcheck, dopatrzyli się jednak pewnych nieścisłości. Zauważyli, że do promocyjnego filmiku wkradły się "obce dłonie". Zasugerowali, że aktorka reklamuje produkt, którego sama nie przygotowuje i nazwali ją mistrzynią influencerskiej porażki. 

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan jest w złym stanie. Koleżanki z "TTBZ": Płacze na korytarzu

Jennifer Aniston zaliczyła wpadkę na Instagramie. Jedna reklama, różne dłonie?

Czyżby była partnerka Brada Pitta zatrudniała służbę, która pomaga jej parzyć poranną kawę? Wszystko jest możliwe. A takie podejrzenie przybrało na sile po tym, gdy Jennifer Aniston opublikowała w sieci sponsorowany post. Na początku nagrania widać, jak dłonie z pomalowanymi na czerwono paznokciami przyrządzają napój, do którego dosypują kolagenową mieszankę. 

Zobacz wideo Wpadka Jennifer Aniston. Reklamuje produkt, którego nie używa?

Następnie w kadrze pojawia się twarz Jennifer Aniston, która delektuje się pyszną kawą. Aktorka trzyma kubek rękoma i jak się pewnie domyślacie - próżno szukać na nich chociażby skrawka czerwieni. W ekspresowym tempie zmieniła kolor paznokci? Fani podejrzewają, że reklamie, którą przedstawiła, w rzeczywistości nie można przypisać jej autorstwa, a gwiazda miała jedynie "zagrać buzią", co mocno uderza w wiarygodność kampanii.

Jennifer AnistonJennifer Aniston Instagram/ @jenniferaniston

Niektórzy jednak bronią idolki i widzą inne wytłumaczenie tej intrygującej nieścisłości. Przekonują, że Jennifer prawdopodobnie kręciła wideo przez wiele dni i zapomniała dopasować kolor lakieru do paznokci do odpowiednich ujęć. Myślicie, że ta wersja zdarzeń jest prawdopodobna?

Więcej o: