Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem?! Zostali przyłapani na randce. Informator: Aż iskry lecą

Jennifer Aniston i Brada Pitta po latach ponownie połączyło gorące uczucie? Tak donoszą amerykańskie media, które przyłapały aktorów na sekretnej randce. Osoba z otoczenia pary zdradziła, że między tą dwójką zrobiło się naprawdę gorąco.

Jennifer Aniston i Brad Pitt nie są parą od 16 lat. Byli jednym z najgorętszych małżeństw w latach 2000-2005. Wówczas na radarze aktora pojawiła się Angelina Jolie, a związek z Aniston zakończył się rozwodem. Jak donoszą amerykańskie media, eksmałżonkowie postanowili dać sobie szansę na związek i znowu się spotykają. Fotoreporterzy przyłapali ich na wspólnej randce, a osoba z ich otoczenia zdradziła, że wznowili wspólny projekt i widać, że bardzo się do siebie zbliżyli. 

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Instagrama. Teraz rozbija... telefon

Julia WieniawaInternauci krytykują makjiaż Wieniawy. "Makeup robiła ci pani od plastyki?"

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu są parą? 

Jennifer Aniston ostatnio przyznała, że jest gotowa na związek. W wywiadzie wyznała, jakie cechy musi mieć jej idealny partner. Wszystko wskazuje na to, że aktorka opisała byłego męża, Brada Pitta, z którym na nowo połączyło ją uczucie. W przeszłości Brad i Jen założyli firmę producencką, Plan B Entertainment. Po rozwodzie to aktor opiekował się tym przedsięwzięciem, jednak jak wiadomo niedawno wspólnie podpisali dokumenty przywracające Jennifer jako współzałożycielkę. 

Teraz byli małżonkowie spędzają ze sobą jeszcze więcej czasu. Wspólnie pracują nad scenariuszami, które kupili, gdy byli w związku. Amerykański tabloid Women's Day opublikował zdjęcie pary z ich sekretnej randki. Informator zdradził w rozmowie, że Brannifer świetnie się bawili do późnych godzin nocnych. 

Spędzali czas do późna w nocy, pisząc scenariusze i opracowując nowe pomysły. Zawsze byli świetnym kreatywnym zespołem. To właśnie ich do siebie przyciągnęło, a iskry lecą, jak możesz sobie wyobrazić - zdradził informator.

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu są parą?Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu są parą? Fot. Screen/ Women's Day/ październik 2021

Jennifer jednak ma pozostawać ostrożna. W przeszłości została zraniona przez Brada, dlatego dmucha na zimne. 

Powrót do wspólnego biznesu to dla Jen ogromne ustępstwo. Jest bardzo ostrożna, aby nie zostać zraniona ponownie, szczególnie, że są to emocjonalne projekty, nad którymi pracują, ale cały zespół w Planie B jest absolutnie zachwycony, że wróciła - dodała osoba z ich otoczenia.

Iwona Pavlović, Sylwia Bomba"Taniec z Gwiazdami". Bomba niesprawiedliwie oceniana przez Pavlović? Zabrała głos

Myślicie, że niebawem ku uciesze miliona fanów potwierdzą związek? 

Więcej o: