Rodzina Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez powiększy się. "Z rozkoszą zawiadamiamy, że spodziewamy się bliźniaków"

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez ogłosili, że spodziewają się kolejnego potomstwa. Para ma jednak powitać na świat nie jedno, a dwoje dzieci!

Więcej informacji ze świata show-biznesu? Zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spotykają się od 2016 roku i wspólnie wychowują czwórkę dzieci: Cristiano Ronaldo Junior, Alana Martina Dos Santos Rodriguez, Evę Marię Dos Santos, Mateo Ronaldo. Wygląda jednak na to, że para nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii potomstwa. Ronaldo i Rodriguez ogłosili bowiem, że spodziewają się bliźniaków.

Zobacz wideo Wielki powrót Cristiano Ronaldo. "Lepiej nie mógł sobie tego wymarzyć"

Doda, Beata Tadla, Michał WiśniewskiWielka miłość, później zawirowania i rozstania. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez spodziewają się bliźniaków

Para wrzuciła na Instagram wymowne zdjęcie, na którym leży w łóżku, a w ręku piłkarza znajdują się fotografie z badania USG. W opisie czytamy:

Z rozkoszą zawiadamiamy, że spodziewamy się bliźniaków. Nasze serca są pełne miłości - nie możemy się doczekać, aż was poznamy.

Obecna partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, jest matką najmłodszej córki piłkarza Juventusu. Alana Martina Dos Santos Aveiro przyszła na świat w 2017 roku. Pozostałe pociechy Ronaldo - Eva Maria Dos Santos i Mateo Ronaldo - urodziły surogatki. Drugim zdjęciem załączonym do wpisu na Instagramie jest kadr Ronaldo z czwórką dzieci.

 

Ilona OstrowskaIlona Ostrowska nie ukrywa żalu po śmierci Pawła Królikowskiego. "Zaraz się rozpłaczę"

Spośród wszystkich dzieci Ronaldo nieustające zainteresowanie mediów budzi przede wszystkim Cristiano Ronaldo Junior. Dziennikarze od lat dociekają, kto jest matką chłopca, a sam piłkarz unika odpowiedzi na to pytanie. Wiele wskazuje również na to, że chłopiec próbuje naśladować ojca i chce iść w jego ślady. Ceni sobie zdrowy tryb życia i może pochwalić się wysportowaną sylwetką. I nic dziwnego, bo od kilku lat ćwiczy z ojcem. Cristiano jest dumny z syna i niejednokrotnie pokazywał, jak spędza z nim czas na siłowni.

Więcej o: