Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują pierwszą rocznicę ślubu. Mąż projektantki pokazał niepublikowany wcześniej film

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są małżeństwem już rok. Z okazji rocznicy producent pokazał na Instagramie niepublikowany wcześniej film z ceremonii zaślubin.

Joanna Przetakiewicz od prawie czterech lat związana jest z Rinke Rooyensem. Dyrektor kreatywna marki LaMania chętnie relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że o związku z producentem telewizyjnym również chętnie opowiada w wywiadach. Teraz Rinke przejął inicjatywę i podzielił się ze swoimi obserwatorami filmem z ceremonii zaślubin, która odbyła się w podwarszawskiej willi.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego magazynu!

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o swojej edukacji: Wagarowałam. Raz nie zdałam

Rinke Rooyens pokazał film ze ślubu z Joanną Przetakiewicz

Rok temu Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para urządziła wesele w malowniczej Grecji, ale sama ceremonia odbyła się wcześniej w willi, w której Joanna i Rinke mieszkają na co dzień. W trakcie wydarzenia powstał romantyczny film do piosenki John Legend - All Of Me. Rooyens pokazał go na swoim profilu na Instagramie dopiero teraz, z okazji rocznicy. Publikacje opatrzył poetyckimi słowami skierowanymi do Joanny.

Wonderwoman, każdego dnia marzę o tobie, moje sny o tobie mają symboliczne znaczenie. Otwierasz drzwi do równoległej rzeczywistości, w której żyję jak we śnie z szeroko otwartymi oczami. Marzyłem o takim romantycznym życiu od momentu, gdy twoje zdjęcie zawisło na mojej ścianie! Moja urocza dziewczyna z marzeń, moja idealna kobieta, moja jedyna, moja Wonderwoman! Każdego dnia, kiedy prześlizgujemy się przez nasze drzwi, to uczucie, jakbyśmy wkraczali do nieba!
 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz wspomina młodość. "Nasze życie było znacznie cięższe"

W dalszej części wpisu podkreślił, że dopiero przy Joannie odkrył, czym jest idealny związek.

To brama do naszej realistycznej miłości! Nasza miłość jest silniejsza niż nasze podświadome wyobrażenia o idealnej miłości. Wonderwoman, jesteś sensem mojego życia, czuję się tak niesamowicie pobłogosławiony i chcę dać ci całego siebie. Dla wielu ludzi to, co odnaleźliśmy w sobie, jest surrealistyczne, ale to jest nasza rzeczywistość od momentu, gdy pojawiłaś się w moim życiu. Zrozumiałem prawdziwe znaczenie i uczucie miłości. Wonderwoman, dziękuję ci za otwarcie tej bramy do szczęścia i spełnienia. Jesteś dla mnie wszystkim i oddaję ci całego siebie na resztę życia. Kocham cię kochać.

Joanna skomentowała post ukochanego.

Mój kochany! Udowodniłeś, że miłość życia może się zdarzyć więcej niż raz.

Z okazji rocznicy ślubu życzymy Joannie i Rinke niekończącej się miłości.

Więcej o: