Tomasz Stockinger uderzył autem w dzika. Straż opublikowała zdjęcia

Tomasz Stockinger zderzył się na drodze z dzikiem. W sieci udostępniono zdjęcia z miejsca zdarzenia. Na szczęście aktorowi nic się nie stało.

Tomasz Stockinger to dobrze znany polskim widzom aktor, który od lat wciela się w postać doktora Pawła Lubicza w serialu "Klan". Niedawno mógł mówić o sporym szczęściu w nieszczęściu. O zdarzeniu z jego udziałem napisała w mediach społecznościowych jedna z Ochotniczych Straży Pożarnych. Oto, co się stało.

Zobacz wideo Dzik biegał po centrum Warszawy

Tomasz Stockinger miał kolizję. Uderzył autem w dzika

Jak na swoim facebookowym profilu napisało OSP Bulkowo, w miejscowości Bulkowo-Kolonia, położonej w powiecie płockim, doszło do kolizji. Okazało się, że pojazd, którym poruszał się Tomasz Stockinger, zderzył się z dzikiem. Cała sytuacja miała miejsce kilka dni temu w godzinach wieczornych. Na miejscu pojawiły się straż pożarna, policja oraz ambulans. Aktor wyszedł bez szwanku z kraksy. Strażacy mieli nawet okazję zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Fotodokumentacja z akcji pojawiła się na fanpage’u jednostki z Bulkowa.

Wyjazd 24.09.2021, godzina 20.28, miejscowość Bulkowo-Kolonia, kolizja auta osobowego z dzikiem oraz miłe spotkanie z Tomaszem Stockingerem. SIS: PSP JRG 3 x 2, OSP KSRG BULKOWO x 1, ZRM x 1, POLICJA x 1 - czytamy w zamieszczonym poście.

Takie sytuacje mogą mieć miejsce często - w końcu dzikie zwierzęta mogą niespodziewanie wyskoczyć na drogę, zwłaszcza na obszarach podmiejskich. Trzeba więc zachować szczególną czujność podczas prowadzenia samochodu.

Aktualnie na antenie TVP1 emitowany jest już 25. sezon "Klanu", w którym zaszła spora zmiana. Widzowie mogą oglądać nową czołówkę produkcji, a piosenkę "Życie jest nowelą" wykonują obecnie serialowi aktorzy, w tym właśnie Tomasz Stockinger. Jego postać, czyli Paweł Lubicz, po śmierci żony, Krystyny Lubicz, związał się ze swoją dawną miłością Jadwigą Dębińską. Prywatnie aktor również jest szczęśliwie zakochany. Pod koniec lipca bieżącego roku aktor zabrał na pokaz Doroty Goldpoint swoją nową partnerkę i pozował z nią na ściance wydarzenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.