Tomasz Stockinger zabrał nową partnerkę na czerwony dywan. Nie zabrakło czułych spojrzeń

Tomasz Stockinger przyszedł na pokaz mody Doroty Goldpoint z nową ukochaną. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Tomasz Stockinger pojawił się 24 lipca na obchodach 90-lecia istnienia Juraty. Na czerwonym dywanie brylował ze swoją nową partnerką. To pierwsze takie ich wspólne wyjście, na którym pozowali przed fotoreporterami. 

Tomasz Stockinger w gorzkich słowach o Agnieszce KotulanceStockinger o uzależnieniu Kotulanki. "To się działo przez tyle lat na naszych oczach"

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Tomasz Stockinger na czerwonym dywanie z nową partnerką 

Tomasz Stockinger był gościem imprezy zorganizowanej w Juracie z okazji 90-lecia istnienia tej nadmorskiej osady, a także pokazu mody Doroty Goldpoint. Co ciekawe, jakiś czas temu plotkowano, że Stockinger i Goldpoint mają się ku sobie. Sama zainteresowana ucięła jednak te spekulacje. Do sprawy odniósł się też Stockinger.

Aktor, którego widzowie pokochali za rolę w "Znachorze", a lata później w "Klanie", nie przyszedł na event sam. Towarzyszyła mu nowa partnerka. O tym, że aktor spotyka się z tajemniczą brunetką o imieniu Katarzyna, mówi się w kuluarach już od jakiegoś czasu. Plotki przybrały na sile, kiedy Stockinger pojawił się z nią na kortach tenisowych. 

Tomasz StockingerTomasz Stockinger znów jest zakochany. Nową partnerkę zabiera na korty tenisowe

Wygląda na to, że aktor nie ma jednak zamiaru dalej ukrywać swojej relacji z kobietą. Zabrał ją na event w Juracie i razem pozowali na ściance. Nie zabrakło też czułych spojrzeń. Oboje prezentowali się niezwykle elegancko. Tomasz Stockinger tego dnia postawił na białą koszulę i czarny garnitur ze smokingową marynarką. Uroku dodała mu ciemna mucha. Towarzysząca mu Katarzyna miała na sobie długą, jasną suknię zdobioną nadrukiem w piękne kwiaty. Całość uzupełniała delikatna biżuteria i niebanalna czarna torebka w kształcie kuli. Kobieta spięła też włosy w klasyczny kok.

Tomasz Stockinger z partnerkąTomasz Stockinger z partnerką Fot. AKPA

Więcej zdjęć Stockingera i jego partnerki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: