Tomasz Stockinger zabrał nową partnerkę na czerwony dywan. Nie zabrakło czułych spojrzeń

Tomasz Stockinger przyszedł na pokaz mody Doroty Goldpoint z nową ukochaną. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Tomasz Stockinger pojawił się 24 lipca na obchodach 90-lecia istnienia Juraty. Na czerwonym dywanie brylował ze swoją nową partnerką. To pierwsze takie ich wspólne wyjście, na którym pozowali przed fotoreporterami. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Tomasz Stockinger na czerwonym dywanie z nową partnerką 

Tomasz Stockinger był gościem imprezy zorganizowanej w Juracie z okazji 90-lecia istnienia tej nadmorskiej osady, a także pokazu mody Doroty Goldpoint. Co ciekawe, jakiś czas temu plotkowano, że Stockinger i Goldpoint mają się ku sobie. Sama zainteresowana ucięła jednak te spekulacje. Do sprawy odniósł się też Stockinger.

Aktor, którego widzowie pokochali za rolę w "Znachorze", a lata później w "Klanie", nie przyszedł na event sam. Towarzyszyła mu nowa partnerka. O tym, że aktor spotyka się z tajemniczą brunetką o imieniu Katarzyna, mówi się w kuluarach już od jakiegoś czasu. Plotki przybrały na sile, kiedy Stockinger pojawił się z nią na kortach tenisowych. 

Wygląda na to, że aktor nie ma jednak zamiaru dalej ukrywać swojej relacji z kobietą. Zabrał ją na event w Juracie i razem pozowali na ściance. Nie zabrakło też czułych spojrzeń. Oboje prezentowali się niezwykle elegancko. Tomasz Stockinger tego dnia postawił na białą koszulę i czarny garnitur ze smokingową marynarką. Uroku dodała mu ciemna mucha. Towarzysząca mu Katarzyna miała na sobie długą, jasną suknię zdobioną nadrukiem w piękne kwiaty. Całość uzupełniała delikatna biżuteria i niebanalna czarna torebka w kształcie kuli. Kobieta spięła też włosy w klasyczny kok.

Tomasz Stockinger z partnerkąTomasz Stockinger z partnerką Fot. AKPA

Więcej zdjęć Stockingera i jego partnerki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: