Anna Wendzikowska wprost o relacji z rodzicami. Nie mają kontaktu z wnuczkami. "Wyśrubowane wymagania, koszmar"

Anna Wendzikowska w serii pytań i odpowiedzi na Instagramie została zapytana o kontakt rodziców z jej córeczkami. Dziennikarka wprost przyznała, że się od nich odcięła.

Anna Wendzikowska udostępniła na swoim Instagramie pytania od obserwatorów, na które zdecydowała się odpowiedzieć. Internauci chcieli między innymi wiedzieć, jak dziennikarka odnajduje się w roli samodzielnej matki oraz do którego filmu wraca z przyjemnością. Wendzikowska zdradziła również coś więcej o swoich rodzicach. W przeszłości byli bardzo wymagający, a teraz nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska w drodze urlop spotkała fana Milika

Anna Wendzikowska o metodach wychowawczych rodziców: Słabo to wspominam

Anna Wendzikowska została zapytana o to, czy rodzice mają kontakt z jej dziećmi. Wprost odpowiedziała, że nie utrzymuje relacji z matką i ojcem, również córki nie są w kontakcie z dziadkami.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Anna Wendzikowska

Wendzikowska zaznaczyła również, że nie wspomina dobrze dorastania i okresu nauki w szkole. Ogromny wpływ miała na to postawa wymagających rodziców, którzy zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Dziennikarka wspomniała, że nie miała czasu na rozwijanie własnych pasji, gdyż musiała skupiać się również na przedmiotach mniej dla niej interesujących.

Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska Instagram, @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska dzięki pamięci słuchowej z powodzeniem ukończyła edukację

Na szczęście nauka przychodziła Wendzikowskiej z łatwością. Kobieta obdarzona jest pamięcią słuchową, co wpłynęło na łatwe przyswajanie słyszanych na zajęciach informacji. Dzięki tej umiejętności dziennikarka z łatwością komunikuje się również z zagranicznymi gwiazdami.

Mam szczęście mieć pamięć słuchową, więc dużo korzystałam z lekcji, a później z wykładów. Dzięki temu też łatwo mi przyszła nauka języków.

Odważne wyznanie?

Więcej o: