Julia Wieniawa z kwiatami, a "fanka" z zarzutami: Co się stało z twarzą, jakaś nienaturalna? Zareagowała natychmiast

Julia Wieniawa pochwaliła się w sieci bukietem kwiatów, jaki otrzymała prawdopodobnie od ukochanego. Jedna z "fanek" przyjrzała się twarzy aktorki. Coś jej nie pasuje...

Tuż po zakończeniu emisji 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" w telewizji Polsat Julia Wieniawa usunęła się w cień (w finale zajęła 2. miejsce). Przestała pojawiać się na branżowych imprezach, do sieci wrzucała mniej postów niż zwykle i z dala od blasku fleszy rozwijała znajomość z Nikodemem Rozbickim. Dziś tworzą poważny i szczęśliwy związek, którego nie ukrywają (POLECAMYZakochany po uszy Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza"). Śpiewająca aktorka pochwaliła się w sieci pięknym bukietem kwiatów, z którym zapozowała w samochodzie. Zdjęcie ładne, prezent od Nikodema (?) również, ale jednej z internautek coś się nie spodobało...

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza"

Julia Wieniawa z kwiatami, a "fanka" z zarzutami: Co się stało z twarzą, jakaś nienaturalna? Zareagowała natychmiast

Julia Wieniawa jako jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce musi mierzyć się z uszczypliwymi komentarzami wścibskich internautów. Tak było i tym razem, kiedy 23-latka zakomunikowała, że "lubi kwiatki".

Mnie zastanawia, co się stało z twarzą? Jakaś nienaturalna - napisała "fanka".

Julia zachowała dystans i przeobraziła chamską zaczepkę w żart.

Nie wiem, taką mam - odpowiedziała, opatrując komentarz emotikoną płaczącą ze śmiechu.

Julia Wieniawa odpowiada na zaczepkę internautkiJulia Wieniawa odpowiada na zaczepkę internautki screen IG

W naszej galerii zobaczycie kilka zdjęć Wieniawy z ostatnich publicznych wyjść. Śmiało możemy stwierdzić, że jej twarz jest naturalna, a dzięki obecności Rozbickiego w swoim życiu Julia promienieje.

ZOBACZ TEŻGwiazdy bez makijażu? Naturalność stała się trendem i zyskuje na popularności. Jak wyglądają polskie celebrytki?

Więcej o: