Zakochany po uszy Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki niedawno wrócili z romantycznej podróży po Europie. Jak wpłynęło to na ich związek? W rozmowie z Plotkiem ukochany aktorki podzielił się tym, co sobie najbardziej ceni w swojej partnerce.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki tworzą parę od ubiegłego roku. Swoją relację chętnie pokazują na Instagramie. Przez miesiące spędzone razem zdążyli już sporo przeżyć. Niedawno wybrali się na wspólne wakacje po Europie. Zjeździli wiele miejsc, odwiedzając atrakcje turystyczne. Byli m.in. w Grecji, Francji i we Włoszech. Podróż relacjonowali w mediach społecznościowych, a tam nie brakowało romantycznych kadrów. Zakochani nie szczędzili sobie czułości, tym bardziej w takich miejscach, jak Paryż, Wenecja czy Werona. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim Nikodem Rozbicki opowiedział, jak wyprawa wpłynęła na jego związek z Julią Wieniawą.

Zobacz wideo Nikodem Rozbicki opowiada o związku z Julią Wieniawą. "Moja muza"

Taco Hemingway, Iga Lis, Natalia Szroeder, QuebonafideIga Lis na kolanach Taco, a Natalia Szroeder - Quebo. Rzadki widok

Nikodem Rozbicki mówi o związku z Julią Wieniawą.

Nikodem Rozbicki przyznał, że jego dziewczyna jest dla niego bardzo inspirującą osobą.

Julka jest super utalentowana na wielu płaszczyznach. Mnie generalnie inspiruje, bo jest moją muzą - powiedział Plotkowi o swojej partnerce.

Dzięki spędzonym razem długim wakacjom wraz z Julią Wieniawą mieli okazję jeszcze lepiej się poznać i dotrzeć. Wyprawa samochodem po Europie bez wątpienia była wyzwaniem i obojgu im przyniosła wymierne korzyści. Mieli okazję przekonać się, jak radzą sobie w nieznanych wcześniej sytuacjach. Nie brakowało romantycznych momentów, dzięki czemu ich uczucie się umocniło.

Na przestrzeni naszego eurotripa, którego właśnie zakończyliśmy, mieliśmy wiele pięknych momentów i to było coś naprawdę ekstra - powiedział.
 

Małgorzata SochaMałgorzata Socha pokazała salon. Dominują jasne barwy i nowoczesne meble

Para początkowo ukrywała swój związek. Dopiero kiedy Nikodem i Julia poczuli się pewnie, ujawnili swoje uczucia na Instagramie, publikując wspólne zdjęcia z wycieczki w góry. Dlaczego tak długo się kryli? I czy Nikodem Rozbicki uważa Julię Wieniawę za kobietę swojego życia? Więcej w naszym materiale wideo.

Więcej o: