"Love Island". Paulina i Jurek nie szczędzą sobie czułości. Wiktor poczuł się zazdrosny? "Wątpię, żeby Jurek coś czuł"

Uczestnicy po wielkim przeparowaniu spędzili pierwszą noc z nowymi partnerami. Kto tej nocy za bardzo nie mógł spać? Wiktor zdobył się na przemyślenie na temat relacji Pauliny i Jurka.

Najnowszy odcinek "Love Island" zapewnił dawkę emocji i pierwsze uczucie zazdrości u uczestników. Angelika nie ukrywała, że relacja z Brunem nie idzie do przodu w takim tempie, jak u pozostałych uczestników. Wiktor miał wiele do powiedzenia o świeżej relacji z Pauliną i Jurkiem. Bohaterowie show przeżywali pierwszą noc u boku innych partnerów. Komu zmiany najbardziej przypadły do gustu? 

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Nicole Scherzinger i Robin AntinNicole Scherzinger pozwana przez założycielkę Pussycat Dolls, Robin Antini

"Love Island". Miłosne zawirowania uczestników 

Wiktor przyznał, że bardzo go ucieszyło przeparowanie, które odbyło się w poprzednim odcinku. Mężczyzna wyznał, że w końcu czuje się swobodnie i nie musi zastanawiać się, co ma powiedzieć, przebywając z Magdą. 

Zobacz: W "Love Island" nastąpiło przeparowanie. Największe zmiany u Wiktora. "Czuję się jak zabawka"

 

Paulina i Jurek równie szybko odnaleźli się w nowej sytuacji. Nie szczędzili wobec siebie czułości. Wiktor przyznał, że według niego rodzące się uczucie pomiędzy Pauliną a "Hiszpanem" jest sztuczne. 

Wątpię żeby Jurek coś czuł. Na początku jest zachwyt urodą, pociąg. (...) Ja mam teraz swoje sprawy na głowie - wyznał Wiktor.

Paulina natomiast przyznała, że uczucie jest świeże i potrzebuje czasu, by poukładać sobie wszystko w głowie. Niewątpliwie jednak w rozmowie z Jurkiem nie brakuje flirtu. Mimo że mężczyzna jest od niej młodszy, to sama przyznała, że ją zaintrygował. Do tego czworokąta dołączył Andrzej, który nie ukrywał, jakie żywi wobec niej uczucia. 

Nie zabrakło poważnych rozmów o przyszłości. Angelika pogadała z Brunem i podkreśliła, że na ten moment nic do niego nie czuje. Andrzej chciał wyznać Klaudii, że czuje miętę do Pauliny, jednak Paulina go ubiegła i przyznała, że nie będzie zmieniać się na siłę. 

Joanna Krupa, złoty bilet Top Model"Top Model". Jurorzy wręczyli pierwszy złoty bilet

Widzieliście najnowszy odcinek "Love Island"? Jak myślicie, kto opuści Wyspę? 

Więcej o: