Misiek Koterski ma nową dziewczynę. To młoda, początkująca aktorka. "Zakochali się bez pamięci"

Michał Koterski ma nową partnerkę. Uczucie między nimi pojawiło się na planie filmowym. Kim jest Dagmara Bryzek? Aktorka jest piękną kobietą o wielu talentach.

Misiek Koterski jakiś czas temu rozstał się a matką swojego dziecka, Marcelą Leszczak. Modelka i aktor pozostają w przyjaznych stosunkach i razem wychowują Fryderyka. W życiu mężczyzny niedawno pojawiła się natomiast nowa kobieta. Uczucie zapłonęło między nimi na planie zdjęciowym do filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". 

Zobacz wideo Misiek Koterski wspiera Marcelę Leszczak

Michał Koterski znów jest zakochany. Nową partnerkę spotkał na planie

Nową partnerką Miśka Koterskiego jest początkująca aktorka, tancerka i piosenkarka Dagmara Bryzek.  Żeby było ciekawiej, o związku nie poinformował aktor, a reżyser i scenarzysta Janusz Iwanowski.

Nasz nowy film to przede wszystkim historia wielu miłości najbogatszych ludzi w Polsce. Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość - Michała "Miśka" Koterskiego, grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. Dagmara Bryzek gra kochankę miliardera z afery alkoholowej i właściciela komisów samochodowych Karola Lisa (Rafał Zawierucha) - filmowego męża Doroty (w tej roli Małgorzata Kożuchowska). I tak Michał i Dagmara, grając razem, zakochali się bez pamięci. Michał Koterski twierdzi, że to wszystko - niczym grom z jasnego nieba - spłynęło na nich z samej góry - napisał na Instagramie Iwanowski.

Reżyser nie ukrywa radości, że para poznała się właśnie przy okazji tworzenia jego filmu.

Bardzo się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show-biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek - dodał.
 

Misiek Koterski długo wzbraniał się przed ujawnieniem informacji na temat nowej partnerki. Jak sam do tej pory mówił, nie był na to gotowy.

Kim jest Dagmara Bryzek?

Dagmara Bryzek urodziła się 22 czerwca 1998 roku w Warszawie. Skończyła liceum w klasie o profilu humanistyczno-teatralnym, a obecnie studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Początkująca aktorka ma wiele talentów.

Gra na fortepianie, jest też zawodową tancerką tańca towarzyskiego. Do tej pory mogliśmy ją zobaczyć m.in. w filmie "Pitbull. Ostatni pies", a także w serialach "Na Wspólnej" oraz "Zakochani po uszy".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.