Anna Lewandowska pokazała, jak spędziła weekend z rodziną. Prawdziwa sielanka. Urocze kadry zmontowała w krótki film

Anna i Robert Lewandowski ten weekend spędzili całą rodziną. Razem z córkami postawili na aktywności na świeżym powietrzu. Trenerka upamiętniła to w mediach społecznościowych.

Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami m.in. poradami dotyczącymi zdrowego stylu życia i ujęciami ze swojej codzienności. Można tam było chociażby oglądać wakacyjne kadry całej rodziny trenerki i Roberta Lewandowskiego, czy też ostatni mile spędzony weekend.

Zobacz wideo

Sielankowy weekend Anny i Roberta Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy, tak jak wiele rodziców, łączą karierę zawodową z wychowywaniem dzieci. Doczekali się dwóch córek, Klary i Laury, które często goszczą na ich profilach społecznościowych, a dumni rodzice chwalą się umiejętnościami dziewczynek. Kilka dni temu trenerka opublikowała zdjęcie ze swoimi pociechami i zdradziła, że sobota i niedziela będą dla rodziny aktywne. Lewandowscy planowali m.in. rowerową wyprawę.

Ilona Ostrowska, Cezary ŻakReżyser "Rancza" zdradził co z kontynuacją serialu i rolą Kusego

To jednak nie wszystko. Anna Lewandowska opublikowała na TikToku uroczy filmik, w którym pokazała urywki z ostatniego weekendu. Widać tam m.in., że cała rodzina rozłożyła koce na łonie natury i zrobiła sobie mały piknik ze zdrowymi przekąskami. Trenerka uwieczniła, jak najmłodsza córka bawi się z psem, a Klara i jej ojciec moczą nogi w wodzie. Nie zabrakło też wyścigów Anny Lewandowskiej i jej starszej córki, a także romantycznego całusa z mężem.

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaRobert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska TikTok.com @annalewandowskahpba

Eminem, StevieDziecko Eminema wyznało, że jest osobą niebinarną. Stevie pokazałx przemianę

Filmiki to jednak nie wszystko. Na profilu instagramowym "Lewej" pojawiło się wspólne rodzinne zdjęcie. Nie ukrywała, że uchwycenie całej czwórki na jednej fotce było sporym wyzwaniem.

Zdjęcie we czwórkę to już wyzwanie. Piknik/park/boso/rowery/razem/obiad na trawie/fajna niedziela/czas na czerwone wino - dodała w opisie.
 

Post skomentowała m.in. Zofia Ślotała, która napisała, że doskonale zna to. Wiele internautów natomiast zachwycało się sielankowym obrazkiem.

Więcej o: