Czym zajmowałaby się Maja Bohosiewicz, gdyby nie była aktorką? Odpowiedź może zaskoczyć

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na pytania fanów, a jedno z nich dotyczyło jej zawodu. Jaką branżę wybrałaby, gdyby nie była aktorką? Zdradziła, o czym od dawna marzy.

Maja Bohosiewicz aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie ostatnio odpowiadała na pytania fanów. Podczas Q&A padło pytanie na temat jej zawodu. Co zrobiłaby aktorka, gdyby musiała się przebranżowić? Okazuje się, że nie miałaby z tym problemu. Ma bowiem pewną pasję, którą chciałaby zamienić w zawód.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz obchodziła 30. urodziny

Maja Bohosiewicz odpowiedziała, co mogłaby robić zamiast aktorstwa. Odpowiedź zaskakuje

Aktorka opublikowała swoje odpowiedzi na pytania, które dostała od fanów.

Gdybyś miała się przebranżowić, jaki kierunek byś obrała? - zapytała jedna z internautek na Instagramie.

Maja Bohosiewicz nie miała problemu z odpowiedzią.

Może was zaskoczę, ale myślę, że byłabym bardzo szczęśliwa jako fryzjerka. Kocham strzyc włosy - odpisała.

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na pytania internautów o przebranżowienieMaja Bohosiewicz odpowiedziała na pytania internautów o przebranżowienie fot. instagram.com

Aktorka jak do tej pory nie dała się poznać fanom od tej strony. Została także zapytana o swoje zawodowe plany sprzed kilku lat, zanim zaszła w ciążę.

Zanim zaszłaś w ciążę z Jasiem, jakie miałaś plany na życie? Byłaś młoda, co ci się marzyło, jaka kariera? - zapytała fanka.

Maja Bohosiewicz odpowiedziała z rozbrajającą szczerością, że zanim została mamą nie miała pomysłu na życie.

Tak szczerze to dopiero jak zaszłam w ciążę to zaczęłam mieć realne marzenia, plany i cele. Przed ciążą to niewiele było w mojej głowie oprócz brokatu - napisała na InstaStories.

Teraz aktorka poza rolami jest influencerką, a także prowadzi własną markę odzieżową. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Ostatnio wybrała się na krótkie wakacje z mężem. W Q&A zdradziła też, że nie zawsze zabiera ze sobą dzieci na wakacje. Wraz z ukochanym starają się wyjeżdżać sami przynajmniej na jedną lub dwie noce. Dłużej nie lubią, bo "bardzo tęsknią". Jednak dbają o to, by takie randki były obecne w ich małżeńskim życiu.

Maja Bohosiewicz odpowiedziała na pytanie o życiowe plany przed ciążąMaja Bohosiewicz odpowiedziała na pytanie o życiowe plany przed ciążą fot. instagram.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.