Rozenek i Majdan opowiadają, co działo się na weselu Królikowskich. Był układ z "Dirty Dancing" i wpadka [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w rozmowie z Plotkiem zdradzili, jak było na weselu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Stronili od alkoholu, ale poszaleli na parkiecie. Nie obeszło się bez wpadki.

To wydarzenie zostanie zapamiętane na długo. Ślub i wesele Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego były medialne i pełne gwiazd show-biznesu. Na uroczystość zaproszeni zostali także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Para zaliczyła małą wpadkę i zjawiła się pod kościołem dużo przed czasem. W rozmowie z Plotkiem wyjaśnili, dlaczego, a także - jak bawili się na największym weselu gwiazd ostatnich lat.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bawili się na weselu Opozdy i Królikowskiego. Jak było?

Wesele Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego było pierwszą imprezą od dłuższego czasu, na którą wybrali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zazwyczaj para nie ma czasu, by się bawić.

Nie mamy okazji często chodzić na imprezy, więc jak już jesteśmy to Małgosia nie schodzi z parkietu, ja staram się jej w tym dorównać i bawimy się dobrze - powiedział Radosław Majdan w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim.

Małgorzata Rozenek zgodziła się z mężem i zdradziła, że lubi energetyczny taniec.

Jak tańczę to z reguły jest ekspresyjnie, skaczę mojemu mężowi, robimy "Dirty Dancing", różne figury - opowiadała.

Jak szaleństwa na weselu, to musi być alkohol. Okazuje się, że na co dzień para stroni od wyskokowych trunków, ale u Królikowskich postanowiła zrobić wyjątek. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan podkreślali, że wspaniale się bawili i cieszą się, że mogli wziąć udział w uroczystości. W kościele Perfekcyjna miała na sobie szarą sukienkę z obszernymi rękawami. Na weselu pojawiła się w innej. Dlaczego Małgosia się przebrała, po jakie drinki sięgnęła wraz z mężem i jakie są ich ulubionymi? I dlaczego zjawili się pod kościołem przed czasem? Odpowiedzi znajdziecie w naszym wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.