Uśmiechnięta Ida Nowakowska na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej. Postawiła na skromną, ale elegancką kreację

Ida Nowakowska jest jedną z prowadzących Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej na Jasnej Górze. Oto, jak prezentowała się na scenie.

Ida Nowakowska jest jedną z gwiazd, które otwarcie mówią o swojej wierze w Boga. Kilka miesięcy temu nagrała nawet film na parafii Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie, w którym poruszyła ten temat. Jej wybór na jedną z prowadzących Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej nie dziwi.

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Uśmiechnięta Ida Nowakowska na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej

Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Jasna Strona Mocy", to wydarzenie, które zostało zorganizowane przez TVP na Jasnej Górze. Wydarzenie zaplanowano na dwa dni - 13 i 14 sierpnia. W roli prowadzącej, obok Tomasza Wolnego, pojawiła się w piątek Ida Nowakowska. Dziennikarce zdecydowanie dopisywał humor, co udało się uwiecznić znajdującym się na miejscu fotoreporterom.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska opowiedziała o pierwszym spotkaniu córek

Gwiazda TVP, gdzie emitowany jest festiwal, postawiła na odpowiednio dobraną do sytuacji kreację. Ida Nowakowska zaprezentowała się widzom zgromadzonym przed telewizorami i na miejscu w długiej, białej sukience z długim rękawem oraz kołnierzem. Jej stylizację uzupełniła delikatna biżuteria.

Ida Nowakowska, Tomasz WolnyIda Nowakowska, Tomasz Wolny fot. Wojciech Grabowski/AKPA

Podczas koncertu "Abyśmy byli jedno – Międzynarodowy Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej" z 13 sierpnia na scenie pokazali się m.in. In-Grid czy siostra zakonna Cristina Scuccia, która swego czasu podbiła serca włoskiej publiczności w w programie "The Voice of Italy". Udało się jej nawet wygrać show.

Artur Barciś, Beata BarciśHistoria miłości Artura Barcisia i jego żony. Oświadczyny były w nietypowym miejscu

W sobotę natomiast gwiazdy zaśpiewają podczas koncertu poświęconego polskiemu papieżowi -  "Abba Ojcze - Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II". Będą to m.in. Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel oraz Edyta Górniak. Idę Nowakowską i Tomasz Wolnego w rolach prowadzących zastąpią Piotr Rubik oraz Rafał Brzozowski. 

Więcej o: