Ida Nowakowska dała świadectwo wiary: Czuję się niezwykłą szczęściarą dlatego, że mam miłość Boga

Ida Nowakowska nagrała film dla Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie. Złożyła w nim świadectwo swojej wiary. "Postanowiłam sobie jakiś czas temu, to było po śmierci mojego taty, że zawierzę całe swoje życie Panu Bogu."

Ida Nowakowska jest nową gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadząca "Pytania na śniadanie" podzieliła się niedawno z widzami programu dobrą nowiną. Prezenterka długo starała się o dziecko i w końcu się udało, jest w ciąży. Zdradziła już płeć oraz imię. Teraz złożyła świadectwo swojej wiary w filmie, który nagrała. Opublikował go na Youtubie ksiądz z zaprzyjaźnionej jej Parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie.

Ida Nowakowska, Tomasz WolnyTomasz Wolny nie ukrywa radości z powodu ciąży Idy Nowakowskiej: Zdjęcie, na którym biją... CZTERY serca

Ida Nowakowska zawierza całe swoje życie Panu Bogu

Ida Nowakowska już wielokrotnie informowała fanów o swojej głębokiej wierze. Teraz zdecydowała się dać świadectwo w filmie, który został opublikowany na Youtubie. 

Chciałabym powiedzieć kilka słów, bo czuję się niezwykłą szczęściarą, bo mam miłość Pana Boga w sercu i codziennie przypominam sobie o tym. Miałam wiele sytuacji, gdzie problem był wydawałoby się bez wyjścia, nie było w tym "człowieczej" nadziei, a potem Pan Bóg mi pokazywał, że tak miało być, że wszystko jest po coś, że on ma plan i trzeba mu po prostu zawierzyć swoje życie - mówi prezenterka.
 

Ida Nowakowska już dawno wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się filmemIda Nowakowska wybrała imię dla dziecka! Już dawno o nim mówiła

Gwiazda stacji TVP po śmierci ojca postanowiła poświęcić się wierze w stu procentach.

Postanowiłam sobie jakiś czas temu, szczerze mówiąc, to było po śmierci mojego taty, że zawierzę całe swoje życie w stu procentach Panu Bogu i od tego czasu nawet najmniejszy problem wydaje się niczym, bo wiem, że mam Pana Boga ze sobą i on tak zaplanował, żebym właśnie przez ten problem przeszła - dodała.

Ida Nowakowska stwierdziła, że chciała tylko o tym przypomnieć, bo ludzie są tak skonstruowani, że każdego dnia zapominają o swojej pięknej wierze. Dodała, że dzięki Bogu możemy pokonywać zło dobrem i traktować je jak "miecz". Pozdrowiła jeszcze wszystkich oglądających i powiedziała, że ksiądz z zaprzyjaźnionej jej parafii jest super. Na zakończenie dała widzom trochę nadziei. 

Życzę Wam wszystkim, żebyście nie szli z Chrystusem, żebyście z nim biegli za rękę. I dobiegniemy wspólnie do tego Królestwa Bożego, które jest nam obiecane i będzie przepiękne, jestem pewna tego, więc... Wszystko jest po coś - zakończyła. 

Doceniacie jej szczerość?

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi
Więcej o: