Ryan Reynolds i Blake Lively świętowali dziesiątą rocznicę pierwszej randki. Sami zakpili ze swoich... butów

W sobotę Reynolds i Lively spędzili romantyczny wieczór w bostońskiej restauracji O Ya, gdzie rozpoczęła się ich przygoda miłosna. Szczegółami tego wyjątkowego dnia podzielili się na swoich profilach na Instagramie.

Po dziesięciu latach znajomości Ryan Reynolds i Blake Lively nadal tworzą szczęśliwy związek. W sobotę para postanowiła odtworzyć pierwszą randkę, która odbyła się w bostońskiej restauracji O Ya.  Miejsce to miało szczególne znaczenie w historii ich związku. 

Blake Lively i Ryan ReynoldsCiężarna Blake Lively na spacerze z mężem i córkami. Takie zdjęcia gwiazdy to rzadkość. Brak makijażu, adidasy. Widać, że poród lada moment

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Ryan Reynolds i Blake Lively świętowali dziesiątą rocznicę pierwszej randki

Para podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym Lively pozuje w czarno-białej sukience w kropki, a jej mąż w luźnej koszuli i niebieskich spodniach. Na opublikowanej relacji widać, że Ryan i Blake są ze sobą bardzo szczęśliwi. 

Dziesięć lat później nadal umawiamy się na pierwszą randkę. Ale w znacznie wygodniejszych butach - dodaje aktorka

Ryan Reynolds i Blake LivelyRyan Reynolds i Blake Lively instagram/blakelively

Blake i Ryan poznali się w 2010 roku podczas pracy na planie adaptacji komiksu "The Green Lantern". W podcaście SmartLess Reynolds zdradził, że na początku ich relacja opierała się głównie na przyjaźni. 

Byliśmy przyjaciółmi i kumplami, a około półtora roku później poszliśmy na podwójną randkę, ale umawialiśmy się z innymi osobami - mówił aktor. 

We wspomnianym czasie Ryan był w związku małżeńskim ze Scarlett Johansson, natomiast Blake związana była z kolegą z planu "Plotkary", Pennym Badgleyem. Relacja Ryana i Blake rozkwitła podczas wspólnej podróży do Bostonu, od tego czasu para jest nierozłączna.

Wsiedliśmy do pociągu i jechaliśmy razem, a potem błagałem ją, żeby ze mną spała - powiedział aktor.

Para zawarła związek małżeński we wrześniu 2012 roku. Blake i Ryan wychowują trzy piękne córki: James, Inez i Betty.

Więcej o: