Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi na festiwalu weselnym u boku Trubadurów. "Fajnie mu to idzie"

Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi na Festiwalu Weselnych Przebojów. Wykona piosenki swojego ojca, a na scenie będą mu towarzyszyć Trubadurzy. Marian Lichtman zapowiada, że syn zmarłego piosenkarza świetnie sobie poradzi.

Kariera muzyczna Krzysztofa Krawczyka Juniora nabiera tempa. 13 sierpnia wystąpi na dużej scenie u boku legendarnego zespołu Trubadurzy. Syn zmarłego piosenkarza będzie śpiewał piosenki ojca podczas Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Marian Lichtman, członek zespołu, a także były menedżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka wziął Juniora pod swoje skrzydła i zapowiada, że świetnie poradzi sobie przed dużą publicznością.

Marcin WronaMarcin Wrona nie został dopuszczony do demonstracji pod Białym Domem

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Krzysztof Krawczyk Junior zaśpiewa z Marianem Lichtmanem i Trubadurami

Marian Lichtman jest spokojny o występ Krzysztofa Krawczyka Juniora. Pokłada dużą wiarę w syna przyjaciela. Uważa, że odziedziczył on talent po ojcu.

Bardzo to przeżywa, ale i bardzo się stara. Jest tak samo pracowity jak jego tata. Jak patrzymy na niego, to Krzysztof nam się przypomina. W juniorze widzimy naszego przyjaciela - powiedział Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem".

Jeden z Trubadurów nie ma wątpliwości, że zmarłemu artyście spodobałoby się to, co robi jego syn. Ten wciąż ćwiczy, aby wypaść na festiwalu jak najlepiej.

Od tygodni przygotowuje się do tego koncertu i fajnie mu to idzie. Wszystko jest w najlepszym porządku. Nad nami z góry będzie czuwał Krzysztof Krawczyk, a my będziemy występować na dole - dodał.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk krytykowana przez inne mamy. "Chcę popełniać własne błędy"

Przy okazji zapowiedział, że występ w Mrągowie nie będzie jedynym, jaki planują wraz z Krawczykiem Juniorem. Może to być dopiero początek wspólnego koncertowania. To nie będzie także jedyny koncert Krzysztofa Krawczyka Juniora na dużej scenie. Na Facebooku zapowiedział już spore wydarzenie - 4 września zaśpiewa w amfiteatrze w Kielcach na XVIII Wielkim Koncercie Charytatywnym. Na scenie będzie mu towarzyszyć akompaniament Łódzkiej Orkiestry Filmowej, a gwiazdą wieczoru będzie Sylwia Grzeszczak. Czy syn wielkiego artysty odnajdzie się w show-biznesie?

Więcej o: