Anna Czartoryska-Niemczycka dodała zdjęcia z imieninowej sesji. Oczami męża. "Jak nastolatka!"

Anna Czartoryska-Niemczycka dodała na Instagramie zdjęcia, które wykonano w jej imieniny. Mini sesję w ogrodzie zrobił mąż, Michał Niemczycki. Aktorka zapozowała w długiej sukience.

Anna Czartoryska-Niemczycka obchodziła ostatnio imieniny, które świętowała w towarzystwie najbliższych. Z tej okazji mąż wykonał jej sesję zdjęciową w ogrodzie. Aktorka pozuje na tle roślinności w długiej, różowej, letniej sukience. Podzieliła się kadrami na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się zdjęciami, które zrobił jej mąż

Anna Czartoryska-Niemczycka dodała kilka ujęć z ogrodu, podpisując, że był to imieninowy wieczór. Dodała także hasztag "oczami męża". Trzeba przyznać, że aktorka wśród kwiatów prezentuje się młodzieńczo, co nie uszło uwadze fanów.

Wygląda pani jak nastolatka!
Uroda, naturalność i uśmiech to największe atuty pani urody - napisały fanki na Instagramie.

Komplementów nie szczędziła także koleżanka po fachu, Hanna Konarowska.

Uważam, że to powinno być karalne, być tak nieskończenie piękną! - skomentowała aktorka.
 

Inni wskazywali także, że w wykonanych zdjęciach widać miłość. Na profilu Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej pojawiło się też wiele imieninowych życzeń. Aktorka od 2013 roku jest żoną biznesmena Michała Niemczyckiego. Para ma troje dzieci - Ksawerego, Janinę i Antoniego. Aktorka nie publikuje w sieci wizerunku ich wizerunku, za to częściej pojawia się w towarzystwie męża, co jakiś czas zamieszczając romantyczne kadry, również ze wspólnych wyjazdów. Gwiazda, jak i jej mąż unikają udzielania wywiadów na temat życia prywatnego. Rąbka tajemnicy uchylają w mediach społecznościowych, w których czasami fani mogą podpatrzeć, jak żyją i mieszkają. Zobacz też: Anna Czartoryska-Niemczycka przyłapana na plaży. Bawiła się z dziećmi i mężem. Nie zabrakło też teściowej

Zobacz wideo Shirley Temple - najpierw aktorka, potem polityczka. A co działo się z innymi dziecięcymi gwiazdami?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.