Mateusz Borkowski "Big Boy" bez koszulki na plaży. Uczestnik "Gogglebox" z dumą pokazuje ciało, które zrzuciło 170 kilo

Mateusz Borkowski walczył z nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu. Uczestnik "Gogglebox" zdołał schudnąć aż 170 kilogramów, a efekty swojej pracy z dumą prezentował na jednej z polskich plaż.

Mateusz Borkowski zasłynął z występów w formacie "Gogglebox" TTV, gdzie szybko zaskarbił sobie sympatię fanów. Uczestnik programu od lat zmagał się z nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu i uniemożliwiała normalne funkcjonowanie. Borkowski w krytycznym momencie życia ważył nawet 250 kilogramów. Mężczyzna pięć lat temu postanowił zawalczyć o swój wygląd i zdrowie, co przyniosło spektakularne efekty. Dziś lżejszy o 170 kilogramów z dumą prezentuje rezultaty ciężkiej pracy.

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Mateusz Borkowski z "Gogglebox" bez koszulki na plaży

Uczestnik "Gogglebox" wrzucił na Instagram zdjęcie z urlopu, który spędza nad polskim morzem. Borkowski podzielił się zdjęciem zrobionym na plaży, gdzie siedzi wygodnie na leżaku. Mężczyzna jest bez koszulki i ma na sobie krótkie spodenki, a także czapkę z daszkiem. Opisem fotografii przypomniał o poczuciu humoru, którym zaskarbił sympatię tysiąca widzów programu "Gogglebox".

Opalenie kości, bo tłuszczu już wytopiłem.
 

Obserwatorzy Borkowskiego nie ukrywają zachwytu nad jego przemianą. Widać, że Mateusz z "Googlebox" stał się inspiracją i motywacją dla wielu osób zmagających się z nadwagą. 

Aż się serducho raduje, jak się widzi twoją lekkość i radość z życia. Bije z ciebie przesłanie, że można!
Super. Łap dużo słońca. Ile bym dała, żeby wyglądać tak, jak ty. Pozdrawiam!
Kości tez trzeba poopalać, a co.

Borkowski wyznał w przeszłości, że na jego sukces zrzucenia wagi złożyła się operacja zmniejszenia żołądka, zmiana nawyków żywieniowych i odpowiednia ilość aktywności fizycznej. Mężczyzna nie ukrywa, że dzięki operacji bariatrycznej był w stanie schudnąć kilkadziesiąt kilogramów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.