170 kg w dół! "Big Boy" z "Gogglebox" świętuje piątą rocznicę nowego życia. Kolosalna zmiana

Mateusz Borkowski na oczach widzów przeszedł spektakularną metamorfozę. Uczestnik "Gogglebox" zmagał się z nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu. Na Instagramie wyjawił, że właśnie minęło pieć lat, od kiedy postanowił diametralnie zmienić swoje życie.

Mateusz Borkowski zasłynął z występów w programie "Gogglebox", gdzie szybko zaskarbił sobie sympatię fanów. "Big Boy" w krytycznym momencie życia ważył 250 kilogramów. Chorobliwa otyłość utrudniała mu normalne funkcjonowanie. Na szczęście Borkowski postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Lżejszy o 170 kilogramów Mateusz świętuje piątą rocznicę zmiany trybu życia i nawyków jedzeniowych. Jak teraz wygląda? 

Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Mateusz Borkowski z "Gogglebox" świętuje piątą rocznicę swojej metamorfozy 

Mateusz na Instagramie opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki i z dumą pokazuje luźną skórę, przypominającą, jak bardzo się zmienił. Przyznał, że świętuje pięć lat nowego stylu życia. W opisie zwrócił się do osób, które nie wierzyły w jego przemianę. Przyznał, że nie ma zamiaru zaprzepaścić pracy, jaką włożył w spektakularną metamorfozę sylwetki. Dodał, że teraz jest w najlepszej formie życia.

Jeśli nadal po pięciu latach myślisz, że przytyję i wrócę do fizycznego i psychicznego szamba, no to okejka i powodzonka, mordeczko. Forma olimpijska. Piąte urodziny nowego życia - napisał Mateusz.
 

W komentarzach fani "Big Boya" zasypali go gratulacjami i nie ukrywali, że są pod wrażeniem jego determinacji. 

Forma olimpijska jest.
Forma dzika.
Gratki, utrzymać to sztuka - czytamy.

Mateusz Borkowski w "Gogglebox" występuje od początku istnienia show, które miało swoją premierę w 2014 roku. "Big Boy" ma za sobą ogromną przemianę, dzięki której udało mu się powstrzymać postępowanie otyłości. Mężczyzna przeszedł operację zmniejszenia żołądka, zmienił nawyki żywieniowe i zadbał o odpowiednią ilość aktywności fizycznej. Nie ukrywał, że dzięki operacji bariatrycznej był w stanie schudnąć kilkadziesiąt kilogramów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.