Zenek Martyniuk przybrał na wadze. "Tak to jest, kiedy człowiek po nocach podjada". Wie, jak zrzucić zbędne kilogramy

Zenek Martyniuk nie narzeka na brak pracy. Plan koncertów na lato jest bardzo napięty, co wymaga od gwiazdora wysiłku i energii. Mimo to król disco polo stwierdził, że musi zadbać o swoją sylwetkę. Już ma plan, jak to zrobi.

Zenek Martyniuk zauważył, że ma problemy z utrzymaniem formy. Wydawać by się mogło, że występy sceniczne wymagają od niego wiele wysiłku, a co za tym idzie, gwiazdor nie powinien mieć problemów z sylwetką. A jednak.

Zobacz wideo Zenek Martyniuk: Nie rozgraniczam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które wpadają w ucho

Zenek Martyniuk ma plan, jak wrócić do formy

Zenek Martyniuk wiele występuje tego lata. Fani disco polo, po wielu miesiącach bez koncertów, są spragnieni zabawy, a autor przeboju „Przez twe oczy zielone" jest dosłownie rozchwytywany . Propozycje występów napływają z całej Polski. Życie w biegu nie sprzyja utrzymaniu formy. Gwiazdor disco polo skarży się, że przybrał na wadze. Związane jest to z faktem, że ciągle jest w trasie i jada bardzo nieregularnie, o czym opowiedział niedawno gazecie "Fakt".

Ostatnio przybrałem trochę na wadze, ale tak to jest, kiedy człowiek wraca z koncertu po nocach i podjada, do tego dochodzą też nieregularne posiłki w ciągu dnia, kiedy jestem w trasie. To wszystko odbiło się na mojej formie. Jednak żadnej diety nie stosuję – powiedział Martyniuk.

Co nie znaczy, że gwiazdor disco polo nie ma zamiaru nic robić ze zbędnymi kilogramami. Wokalista grupy "Akcent" zaplanował już szczegółowo powrót do formy. W przerwie między koncertami Zenek Martyniuk ma zamiar przede wszystkim pracować w ogrodzie.  

Na szczęście w tygodniu mam czas na pracę w ogrodzie, a bardzo lubię to robić, więc liczę, że ruch przed domem dobrze mi zrobi. No i chodzę na spacery z moją suczką Chiką, więc trochę tej aktywności na szczęście jest.

Czy praca w ogrodzie pomoże królowi disco polo wrócić do formy?

Więcej o: