Zenek Martyniuk z żoną zapisali się na terapię. Wszystko przez trzeci wyrok syna. Są wykończeni tym, co serwuje im Daniel

Daniel Martyniuk niedawno usłyszał trzeci wyrok. Rodzice nie towarzyszyli mu na sali sądowej. Zenon i Danuta przez stres związany z synem musieli zapisać się na terapię.

Daniel Martyniuk niedawno usłyszał trzeci skazujący wyrok za znieważenie policjantów do którego doszło w 2017. Syn gwiazdora zagroził wtedy funkcjonariuszce gwałtem, a teraz przyznał się do winy. Zenek i Danuta są już zmęczeni problemami, jakie sprawia dorosły syn i nie pojawili się na rozprawie. Media donoszą, że zdecydowali się zapisać na terapię. Muszą przepracować niektóre sprawy z psychologiem.

Daniel Martyniuk w sądziePolicjanci zeznawali przeciwko Martyniukowi. "Groził, że zabije nasze rodziny"

Martyniukowie zapisali się na terapię. Wszystko przez trzeci wyrok syna

Jakiś czas temu Daniel Martyniuk skazany został na dziewięć miesięcy pozbawiania wolności w zawieszeniu na trzy lata, za łamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Niedługo po tym zapadł kolejny wyrok. Tym razem chodziło o kwestię znieważenia funkcjonariuszy podczas zatrzymania w 2017 roku. Syn Zenka miał wtedy grozić policjantom, że ma znajomości i zabije ich bliskich, a policjantkę zgwałci.

Zaczął nas obrażać, szarpał się, wyzywał nas, były groźby. Potem do pomocy przyjechał drugi patrol policji, który przywiózł kask ochronny na głowę ze względu na to, że pan Martyniuk bardzo się rzucał. Groził, że zabije nasze rodziny, że ma od tego ludzi, którzy nas wykończą, którzy mnie zgwałcą - wspominała policjantka przed sądem według nagrań "Faktu".

Białostocki sąd skazał go za to na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Sławni rodzice zmęczeni problemami z synem nie pojawili się na rozprawie, a jak donosi tygodnik "Na żywo", są zmartwieni tym, że ich syn po raz kolejny złamie sądowy zakaz. W końcu zrozumieli, że mężczyzna powinien samodzielnie odpowiadać za swoje czyny. Tygodnik podaje również, że Zenon i Danuta są już wykończeni przez stres, jaki serwuje im Daniel. Od niedawna zaczęli uczęszczać na terapię. Psycholog pomoże im przepracować stres związany z głośnymi, medialnymi aferami, jakie toczą się wokół rodziny.

Zobacz wideo Daniel Martyniuk do Rafała Collinsa: Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej

Daniel i Zenek MartyniukZenek Martyniuk obawia się, że Daniel prędzej czy później złamie prawo. "Pójdzie siedzieć"

Więcej o: