Lexy Chaplin i Cleo w teledysku "Polskie Mexico". Ostatniej sceny z Mini Majkiem wolelibyście nie oglądać

Cleo nagrała singiel i teledysk z Lexy Chaplin. "Polskie Mexico" opowiada o polskiej rzeczywistości w krzywym zwierciadle. W klipie pojawiło się też kilka innych sławnych osób, m.in. Mini Majk czy Paula Tumala.

Cleo i Lexy Chaplin nagrały wspólny singiel, który właśnie miał swoją premierę. Uwagę przykuwa zwłaszcza teledysk, w którym wystąpiło kilkoro influencerów, w tym dobrze znana z ubijania masła w "My Słowianie", Paula Tumala.

Zobacz wideo Cleo w rozpuszczonych i lekko kręconych włosach na TikToku

"Polskie Mexico". Cleo i Lexy Chaplin nagrały wspólną piosenkę

W "Polskie Mexico" jest wszystkiego dużo - Cleo wyleguje się w wannie pełnej pieniędzy, są żywe węże, biznesmeni, latynoskie tancerki, polsko-angielsko-hiszpański tekst i Paula Tumala ubijająca masło. Nie zabrakło też lokowania produktu. Taki miks miał właśnie premierę w piątek, 23 lipca.

W dwie godziny utwór zyskał ponad 300 tysięcy wyświetleń. To opowieść o polskiej rzeczywistości w krzywym zwierciadle. W całości widać mocną inspirację produkcjami typu "Narcos" o największych kartelach narkotykowych na świecie. Zamiast narkotyków za miliony Cleo sprzedaje w teledysku polską kiełbasę i cebulę. Pojawiają się też inne słowiańskie akcenty, znane z teledysków Cleo i Donatana. Sam także występuje jako ochroniarz.  Lexy Chaplin ubrana w kolorowy dres, śpiewa swoją zwrotkę po angielsku. Youtuberka nie mogła doczekać się premiery i już udzieliła pierwszego wywiadu.

Czuję się bardzo zaszczycona, mogąc brać udział w tym kawałku. Ja się bardzo stresuję. Teraz udzielam wywiadu w radiu i to też jest dla mnie nowość - powiedziała Lexy Chaplin w rozmowie z RMF FM.

Cleo wypatrzyła Lexi w mediach społecznościowych. Stwierdziła, że influencerka ma "dobrą energię, temperament i fajny wokal". Sama zaproponowała jej udział w "Polskie Mexico". Swoim udziałem pochwaliła się także Paula Tumala, która z podekscytowaniem czekała na premierę numeru w radiu, nagrywając relację na Instagramie.

Praktycznie występuję w każdym teledysku Cleo i Donatana. I od razu powiedziałam: to będzie hicior. Mam ciary na całym ciele - mówiła dumna ze swojej roli ubijaczki masła w nagraniu do fanów.

W teledysku pojawiają się także sobowtóry Władimira Putina oraz Cardi B. Ale nie myślcie, że to wszystko. Ostatniej sceny wolelibyście chyba nie oglądać. Występuje też Mini Majk, którego Cleo każe dogłębnie "przeszukać". Myślicie, że będzie z tego hit?

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA