Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" była na wakacjach. Chwile spokoju przerwało dramatyczne zdarzenie. "Bardzo to przeżyliśmy"

Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur pojechali do Mielna, by oddawać się wypoczynkowi. Podczas wakacji byli świadkami dramatycznej sytuacji. Ich zachowanie może służyć za przykład.

Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur Kotoński są znani widzom z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżonkowie wypoczywali w Mielnie, z czego relację zdawali na Instagramie. Okazało się jednak, że podczas urlopu nie zawsze było spokojnie.

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński świadkami dramatycznej sytuacji w Mielnie

Pod jednym z postów Agnieszki Kotoński pojawił się komentarz internautki, która opowiedziała o pewnym zdarzeniu mającym miejsce w Mielnie. Zaginęła tam kilkuletnia dziewczynka, a na jej poszukiwania wyruszył Artur Kotoński.

Miłości i nie dajcie się zwariować w obrzydliwych czasach. A dla wszystkich dietetyków i znawców powiem wam, że dziś byłam w Mielnie, gdzie była akcja poszukiwawcza małej Andżeliki i Artur był jednym z nielicznych, który przebiegł kawał drogi w poszukiwaniu małej, a wielu wysportowanych młodzików leżało na kocach, popijali zimnego Lecha i obserwowali czy znaleziono dziecko - wybrzmiało.
 

Aleksandra FlorkowskaPolska tiktokerka o zaburzeniach odżywiania. Myśli samobójcze, lęk. "Straciłam wszystko"

W odpowiedzi do kobiety mąż Agnieszki Kotońskiej napisał, że faktycznie cała sytuacja była stresująca. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Oj, był stres, nerwy i łzy. Ale wszystko się skończyło szczęśliwie, dzięki Bogu – czytamy.

Ta sama internautka, pod innym postem, podziękowała mężczyźnie za jego heroiczną postawę.

Artur zachował się przecudownie.
 

Małgorzata Rozenek, Stanisław RozenekSyn Rozenek zaszczepił się. Gosia dumna: Odpowiedzialność! Internauci podzieleni

O odniesienie się do tej sytuacji poprosił uczestniczkę "Gogglebox. Przed telewizorem" dziennik "Fakt". Zrelacjonowała ona cała przebieg całego zdarzenia. Kotońska miała również swój wkład w całą akcję poszukiwawczą, choć przy okazji pilnowała też swojego wnuka.

Siedzieliśmy sobie na plaży i podeszła do nas młoda mama w ciąży z jednym dzieckiem na ręku i pytaniem: czy nie widzieliśmy dziewczynki w szarych majteczkach. Mąż z Dajanem pobiegli w jedną stronę brzegiem morza, a ja na telefonie łączyłam się z policją, która zawiadamiała wszystkie służby ratownicze i nurków. Panowie przyjechali na quadach, policja na rowerach – mówiła.

Jej aktywny mąż zaproponował również utworzenie żywego łańcucha w wodzie. Cała sytuacja poruszyła ją i inne osoby.

Wszyscy płakaliśmy razem z matką tej dziewczynki. Bardzo to przeżyliśmy. Mąż jest emocjonalny, też płakał. Podobnie syn. A na koniec klaskaliśmy ratownikom, że się udało i dziecko żyje – wspominała celebrytka.

Bez wątpienia Agnieszce Kotońskiej i Arturowi Kotońskiemu należą się brawa za ich zachowanie.

Więcej o: