Syn Rozenek zaszczepił się. Gosia dumna: Odpowiedzialność! Jego profil obsiedli antyszczepionkowcy

Stanisław, najstarszy syn Małgorzaty Rozenek, przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. "Perfekcyjna" pęka z dumy, ale na instagramowym koncie nastolatka zdania internautów są podzielone.

Wiele miesięcy temu Małgorzata Rozenek zapowiedziała, że jak tylko będzie taka możliwość, wyrazi zgodę na szczepienia synów. "Perfekcyjna" już dawno przyjęła obie dawki, a w wielu wywiadach podkreślała, jak ważne i pożyteczne są szczepienia. Jej najstarszy syn właśnie poszedł w ślady mamy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma dość kampera? "Straciłam dużo zdrowia"

Stanisław zaszczepił się. Małgorzata Rozenek dumna, ale internauci podzieleni

Stanisław Rozenek opublikował na Instagramie zdjęcia z gabinetu zabiegowego i poinformował, że przyjął drugą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Pod postem nastolatka szybko pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy. Jak można się domyślić, zdania internautów były podzielone.

Po co ludziska chwalą się tymi szczepieniami? Akcja proszczepionkowa?
Czy wy naprawdę nie wiecie, czym groza te szczepionki - piszą antyszczepionkowcy.

Wiele osób pogratulowało Stanisławowi decyzji.

Brawo Stasiu.
Mój 16-letni Staś również jest po dwóch dawkach - czytamy w komentarzach.
Odpowiedzialność - dodała Małgorzata Rozenek.
 

Stanisław nie odpowiedział na zaczepki internautów, ale wcześniej na temat antyszczepionkowców i koronasceptyków wypowiedziała się jego znana mama.

Rozumiem, że można wierzyć w różne rzeczy, tylko cały czas musimy pamiętać, że nasza fantazja i wolność kończą się tam, gdzie zaczyna się drugi człowiek. Dopóki wierzymy, że ziemia jest płaska albo zakładamy sobie foliowe czapeczki na głowę, to ok, bo nikomu nie robimy tym krzywdy. Możesz wierzyć w co chcesz, robić co chcesz, tylko nie w momencie, kiedy dzieją się takie rzeczy - powiedziała.

W rodzinie "Perfekcyjnej" koronawirus to bardzo delikatny, ale ważny temat. Na COVID-19 zmarł bowiem dziadek gwiazdy.