Adele bryluje na finale NBA w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Dawno nie pokazywała się publicznie. Wygląda świetnie

Adele pojawiła się podczas finału NBA. Piosenkarka długo nie pojawiała się publicznie. Jak widać, wciąż prezentuje się doskonale.

Adele w ciągu kilku lat wdrapała się na muzyczny szczyt. Piosenkarka po wydaniu trzech hitowych albumów ruszyła w trasę koncertową, po której to zniknęła z mediów. Urodziła dziecko i skupiła się na rodzinie. Niestety jej związek nie przetrwał próby czasu. Artystka w międzyczasie przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła kilkanaście kilogramów. Jednym z pierwszych zdjęć odmienionej Adele było to zrobione przez Kingę Rusin podczas słynnego afterparty po gali wręczenia Oscarów. Od jakiegoś czasu piosenkarka coraz częściej pokazuje się publicznie. Tak było i tym razem podczas finału NBA.

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Adele bryluje na finale NBA w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Dawno nie pokazywała się publicznie

Adele jesienią ubiegłego roku w programie "Saturday Night Live" zdradziła, że pracuje nad kolejnym albumem. Prawdopodobnie, kiedy krążek ujrzy światło dzienne, piosenkarka zacznie udzielać wywiadów i częściej pokazywać się publicznie. Sobotni wieczór artystka pojawiła się na meczu NBA w Phoenix. To nie umknęło uwadze fotoreporterów.

AdeleRozwód Adele i Simona Koneckiego. Gwiazda chce, by sprawa miała charakter prywatny

Adele postawiła na wzorzysty płaszcz, czarne wąskie spodnie i sandałki na obcasie. Na trybunach nie kibicowała sama. Towarzyszył jej Rich Paul, który jest agentem sportowym. Po zdjęciach widzimy, że razem bawili się doskonale. Myślicie, że jest między nimi coś więcej?

AdeleAdele EAST NEWS

Po więcej zdjęć Adele z meczu zerknijcie do naszej galerii na górze artykułu.

Kinga Rusin, Piotr KraśkoZapytaliśmy Piotra Kraśko o sławną imprezę, na której bawiła się Kinga Rusin [TYLKO U NAS]

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura pochwalił się ujęciem z żoną. Fani podejrzewają, że odnowili przysięgę małżeńską. Te zdjęcia to dowód?

Więcej o: