Księżna Charlene w poważnym stanie. Przez to ominie ją udział w ważnej dla niej uroczystości. "Nie mieliśmy innego wyjścia"

Księżna Charlene, żona Alberta - księcia Monako - nabawiła się poważnych infekcji podczas podróży do Afryki i trafiła pod opiekę lekarzy. Jej stan jest na tyle poważny, że nie może wrócić do kraju.

Brytyjska rodzina królewska bez wątpienia jest najpopularniejsza spośród innych królewskich rodów. Dbają o to, by ciągle pojawiać się w mediach i dostarczają dziennikarzom materiałów, by jak najwięcej o nich pisano. Inne monarchie trochę inaczej prowadzą swoje "firmy". Od czasu do czasu głośniej robi się o księżnej Letizi, która zachwyca stylizacjami, oraz o Charlene, księżnej Monako. Tym razem nie są to zbyt dobre informacje.

Zobacz wideo Księżna Kate rozbawiła męża

Księżna Charlene podupadła na zdrowiu

Księżna Charlene w styczniu wybrała się w sprawach służbowych do Afryki, by promować akcję ochrony nosorożców. W RPA przebywa do tej pory, ponieważ niedługo po przylocie zaczęła odczuwać przykre dolegliwości. Okazało się, że zmaga się z ARVI, czyli nieżytem nosa.

Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiGąsiewska kupiła mieszkanie! Zdradziła szczegóły. Ze Zdrójkowskim nie chce mieszkać

Potrzebne są teraz zabiegi, które mają pomóc jej pozbyć się skutków ciężkiej infekcji ucha, nosa i gardła. Przez to nie będzie mogła wyjechać, by razem z mężem świętować 10. rocznicę ślubu.

W tym roku po raz pierwszy nie będę z mężem w naszą rocznicę w lipcu, co jest trudne i zasmuca mnie. Jednak Albert i ja nie mieliśmy innego wyjścia, jak tylko postępować zgodnie z instrukcjami zespołu medycznego, mimo że jest to niezwykle trudne - wyznała w oficjalnym oświadczeniu.

Pola Lis, Tomasz LisPola Lis ostro skrytykowana za nową pracę. Internauci w obrzydliwy sposób komentują

Wielu snuje teorie, że to tylko pretekst, by nie wrócić do domu. Nie jest tajemnicą, że jej małżeństwo z księciem Albertem nie należy do najszczęśliwszych. Do mediów i tym samym do niej docierały informacje o zdradach męża, wiadomo też, że ma on nieślubne dzieci. Do dziś wielu pamięta, jak podczas ślubu księżna Charlene nie mogła powstrzymać łez i niestety, nie były to łzy radości czy wzruszenia. 

Więcej o: