Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła zdjęcie młodego taty. Były prezydent miał loczki. Stylizacja? Modna nawet teraz

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z obserwatorami zdjęcie taty sprzed lat. Złożyła mu życzenia.

Aleksandra Kwaśniewska, jak na córkę prezydenta przystało, wzbudza niebywałe zainteresowanie mediów. W środę 23 czerwca, z okazji Dnia Ojca opublikowała grafikę Aleksandra. Jak wyglądał, kiedy był młodszy? Modny mężczyzna!

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła zdjęcie młodego taty. Były prezydent miał loczki. Stylizacja? Modna nawet teraz

Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do grona gwiazd, które 23 czerwca publikowały zdjęcia swoich ojców, albo ojców swoich dzieci. Jej instagramowe zdjęcie przedstawia młodego Aleksandra Kwaśniewskiego, który pozuje do zdjęcia tuż po meczu. Nie wiadomo jednak, jakim oraz, w którym roku.

Tatencjusz. W nastroju pomeczowym - napisała.

I choć były prezydent nie jest dziś główną postacią na scenie politycznej, często komentuje decyzje rządu oraz nieudane zabiegi przejęcia władzy przez opozycję. Zawsze jednak prezentuje się z gracją i nonszalancją. Za młodu też wyglądał bardzo dobrze. Aleksander Kwaśniewski doskonale wiedział, że dżins modny jest zawsze.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy. Internauci komplementowali ojca Kwaśniewskiej, pisząc, że był ich ulubionym prezydentem.

Teraz jeszcze przystojniejszy. Nie wspomnę o pani Kwaśniewskiej - szyk i elegancja.
Wielbię od zawsze! Mój pierwszy ważny głos w wyborach prezydenckich.
Pani tato, a mój jedyny i niepowtarzalny prezydent.
Uwielbiam słychać pani taty. Jest kulturalny, elokwentny i to zaszczyt, że był naszym prezydentem i reprezentował nasz kraj na świecie.

Zgadzacie się z opinią internautów? Jakiś czas temu realizowany był ranking na ulubioną pierwszą damę Polaków. Wygrała ją oczywiście Jolanta Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba BadachKwaśniewska o rozłące z mężem. Trwała trzy miesiące: Chodziłam i płakałam

Więcej o: