Martyna Wojciechowska kibicuje piłkarzom przed telewizorem. W tle widać nowy salon. Stolik z pni drzew? Jest klimat!

Martyna Wojciechowska tuż przed meczem reprezentacji Polski ze Słowacją zapowiedziała, że choć nie jest wielbicielką sportu, nie może przepuścić oglądania otwarcia Euro 2020. Rozsiadła się na wygodnej kanapie i relaksowała się ze zwierzakami przed telewizorem. Pokazała salon!

Martyna Wojciechowska przez wiele lat mieszkała na Żoliborzu w luksusowym apartamencie o powierzchni 200 metrów kwadratowych. W połowie kwietnia opuściła jednak dawne lokum i urządziła przeprowadzkę, z której relację zdała współpracująca z nią profesjonalna "organizerka". Podróżniczka zapozowała wówczas na tle nowej garderoby.

 

Teraz, przy okazji zachęcania do śledzenia meczów podczas tegorocznych Mistrzostw Europy żona Przemka Kossakowskiego dyskretnie pochwaliła się klimatycznie urządzonym salonem. W pomieszczeniu ewidentnie królują drewniane dekoracje. Sami zobaczcie! Nas najbardziej urzekł stolik ze słojów drzew oraz duża, idealna na seanse filmowe kanapa. 

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska nie nudzi się w towarzystwie męża i córki. Tak spędzali razem lockdown!

Wnętrza w mieszkaniu Martyny Wojciechowskiej

A jak wyglądał salon w poprzedniej nieruchomości "kobiety na krańcu świata"? Był połączony z miejscem przeznaczonym na gabinet, a jego etniczna aranżacja przywoływała od razu na myśl podróżnicze skojarzenia.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

Brąz w połączeniu z szarością idealnie pasował do tajemniczego klimatu apartamentu, który tworzyły przenoszące w czasie dodatki: globusy, mapy, pamiątki z różnych zakątków świata czy starodawny fotel z podnóżkiem.

Sercem poprzedniego lokum gwiazdy był pokój, w którym nagrywała filmiki dla swoich fanów. Przytulności miejscu dodawały zawieszone na ścianach obrazy oraz ogromne brązowe drzwi, które, choć tworzyły tło, były główną ozdobą mieszkania. 

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

Martyna urządzała wnętrza żoliborskiego apartamentu kilka lat temu, ale już wtedy przejawiała ogromną miłość do eksponowania w pomieszczeniach naturalnych materiałów. W kuchni Wojciechowskiej panowała moda na drewniane fronty mebli.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

W domowym zaciszu podróżniczki nie mogło również zabraknąć pokaźnej biblioteczki i jej imponującej zawartości. Trzeba przyznać, że takiego arsenału literatury nie powstydziłby się nawet żaden znany poeta czy naukowiec. Na nas to zdjęcie zrobiło ogromne wrażenie! 

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska Instagram/ @martyna.world

Z niecierpliwością czekamy, aż prowadząca "Kobiety na krańcu świata" pokaże internautom więcej kadrów z nowego mieszkania. Jesteście ciekawi?

Więcej o: