Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z apartamentu na Żoliborzu! Pozuje w nowej garderobie. "Misja wykonana"

Martyna Wojciechowska chowa w tajemnicy przed mediami najważniejsze wydarzenia z życia prywatnego, o których wspomina zazwyczaj dopiero po fakcie. Tak stało się i tym razem. Podróżniczka w weekend przeprowadziła się do nowego lokum. Na Instagramie pokazała się na tle urządzonej garderoby.

Martyna Wojciechowska przez wiele lat mieszkała razem z córką w dużym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Ślub z Przemkiem Kossakowskim zmobilizował ją do tego, żeby zadomowić się w innym miejscu. Podróżniczka w miniony weekend przeniosła się do nowego lokum. W przeprowadzce pomagała jej profesjonalna "organizerka", która na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się efektami współpracy z gwiazdą i przy okazji pokazała fragment jej garderoby

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu „Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej”

Martyna Wojciechowska w nowym mieszkaniu!

O przeprowadzce Martyny Wojciechowskiej dowiedzieliśmy się dzięki udostępnionemu przez nią wpisowi popularnej ekspertki od organizacji przestrzeni mieszkalnej - Agnieszki (znanej na Instagramie jako Architekt Porządku). Kobieta pochwaliła się, że w ubiegły weekend nadzorowała kolejną zmianę mieszkania i tym razem miała okazję pracować dla prowadzącej program "Kobieta na krańcu świata". Agnieszka ponoć przez dłuższy czas nie rozpoznawała w swojej klientce gwiazdy z telewizji. 

Z ogromną radością zdradzam Wam wreszcie, kogo miałam przyjemność przeprowadzać w miniony weekend. To moja wymarzona współpraca, która zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się, z kim rozmawiam - zaznaczyła na wstępie "organizerka". 

Przy okazji udokumentowała post zdjęciami z Martyną Wojciechowską. Obie panie pozują na tle nowej garderoby podróżniczki. Choć pomieszczenia nie widać w całości, można zauważyć, że królują w nim klasyczna biel i szafki aż po sufit.

 

Gwiazda nawet podczas przeprowadzki pamiętała o tym, by zrobić coś dobrego dla innych. Po generalnym przeglądzie szafy pozbyła się niepotrzebnych ubrań. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Przed przeprowadzką zrobiłyśmy przegląd ubrań, aby w nowej garderobie nie organizować miejsca na niepotrzebne już rzeczy. Ubrania, które nie były już potrzebne, zostały wystawione na sprzedaż w @less_app z przeznaczeniem środków na cele charytatywne - poinformowała Architekt Porządku. 

Myślicie, że nowe lokum Martyny Wojciechowskiej jest równie duże jak poprzednie? Przypomnijmy, że apartament na Żoliborzu mierzył 200 metrów kwadratowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.