Martyna Wojciechowska wyprowadziła się z apartamentu na Żoliborzu! Pozuje w nowej garderobie. "Misja wykonana"

Martyna Wojciechowska chowa w tajemnicy przed mediami najważniejsze wydarzenia z życia prywatnego, o których wspomina zazwyczaj dopiero po fakcie. Tak stało się i tym razem. Podróżniczka w weekend przeprowadziła się do nowego lokum. Na Instagramie pokazała się na tle urządzonej garderoby.

Martyna Wojciechowska przez wiele lat mieszkała razem z córką w dużym apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Ślub z Przemkiem Kossakowskim zmobilizował ją do tego, żeby zadomowić się w innym miejscu. Podróżniczka w miniony weekend przeniosła się do nowego lokum. W przeprowadzce pomagała jej profesjonalna "organizerka", która na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się efektami współpracy z gwiazdą i przy okazji pokazała fragment jej garderoby

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska wspomina sesję w Playboyu „Na dzień dzisiejszy postąpiłabym inaczej”

Martyna WojciechowskaWojciechowska aktywnie spędza czas w domu. Piękne wnętrza

Martyna Wojciechowska w nowym mieszkaniu!

O przeprowadzce Martyny Wojciechowskiej dowiedzieliśmy się dzięki udostępnionemu przez nią wpisowi popularnej ekspertki od organizacji przestrzeni mieszkalnej - Agnieszki (znanej na Instagramie jako Architekt Porządku). Kobieta pochwaliła się, że w ubiegły weekend nadzorowała kolejną zmianę mieszkania i tym razem miała okazję pracować dla prowadzącej program "Kobieta na krańcu świata". Agnieszka ponoć przez dłuższy czas nie rozpoznawała w swojej klientce gwiazdy z telewizji. 

Z ogromną radością zdradzam Wam wreszcie, kogo miałam przyjemność przeprowadzać w miniony weekend. To moja wymarzona współpraca, która zaczęła się od rozmowy telefonicznej o przeprowadzce, wieszakach welurowych i pojemnikach do przechowywania. Wierzcie lub nie, ale dopiero w połowie zorientowałam się, z kim rozmawiam - zaznaczyła na wstępie "organizerka". 

Przy okazji udokumentowała post zdjęciami z Martyną Wojciechowską. Obie panie pozują na tle nowej garderoby podróżniczki. Choć pomieszczenia nie widać w całości, można zauważyć, że królują w nim klasyczna biel i szafki aż po sufit.

 

Gwiazda nawet podczas przeprowadzki pamiętała o tym, by zrobić coś dobrego dla innych. Po generalnym przeglądzie szafy pozbyła się niepotrzebnych ubrań. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Przed przeprowadzką zrobiłyśmy przegląd ubrań, aby w nowej garderobie nie organizować miejsca na niepotrzebne już rzeczy. Ubrania, które nie były już potrzebne, zostały wystawione na sprzedaż w @less_app z przeznaczeniem środków na cele charytatywne - poinformowała Architekt Porządku. 

Myślicie, że nowe lokum Martyny Wojciechowskiej jest równie duże jak poprzednie? Przypomnijmy, że apartament na Żoliborzu mierzył 200 metrów kwadratowych. 

Ile zarabia Julia Wieniawa?Julia Wieniawa pochwaliła się luksusową łazienką. Ale lustra!