Joanna Przetakiewicz na "krótkich wakacjach"? Drogich na pewno. Jadła pieczywo od Diora

Joanna Przetakiwicz postanowiła skorzystać z wolnego i razem z mężem wybrała się na wakacje za granicę. Pokazała, w jakich luksusach żyje.

"Kocham luksus z wzajemnością" - mówiła kilka lat temu Joanna Przetakiewicz. Nic więc dziwnego, że wypoczywa aktualnie w horrendalnie drogim hotelu, a w niedzielę odwiedziła restaurację należącą do butiku Diora.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o swojej edukacji: Wagarowałam. Raz nie zdałam

Joanna Przetakiewicz na "krótkich wakacjach"? Drogich na pewno. Wszystko od Diora

Okres pandemii Joanna Przetakiewicz spędzała na zmianę - to w Londynie, to w Warszawie. Ostatnio przebywała jednak w Polsce, która najwyraźniej nieco jej się znudziła. Dyrektor kreatywna La Manii wyleciała z Rinke Rooyensem za granicę, skąd chwali się cudownymi widokami.

Kochani, bardzo, bardzo was pozdrawiamy i przytulamy - mówiła na InstaStories, które nagrywała z mężem.

Wcześniej z kolei prosiła fanów, by zgadywali, jaki kierunek obrała na "krótkie wakacje". W końcu zdradziła, że wypoczywa na Saint Tropez w luksusowym hotelu Cheval Blanc. Za najtańszy pokój w tym miejscu trzeba zapłacić 820 euro za noc. Joanna i Rinke wybrali jednak ten z widokiem na ocean, więc za dobę zapłacili prawdopodobnie około 1500 euro.

Joanna Przetakiewicz na wakacjachJoanna Przetakiewicz na wakacjach screen IG

Uwagę przykuwa również fakt, że Joanna jadła pieczywo, które oznaczone było logiem Diora. Dlaczego? Skąd ten pomysł? Gwiazda odwiedziła bowiem tamtejszą restaurację, która należy do francuskiego przedsiębiorstwa.

Joanna Przetakiewicz na wakacjachJoanna Przetakiewicz na wakacjach screen IG

W piękną podróż Joanna nie zabrała natomiast swoich pupili, z którymi praktycznie nigdy się nie rozstaje. Wieczorem przemawiała do nich natomiast przez FaceTime'a, ponieważ najwyraźniej się za nimi stęskniła.

ZOBACZ TEŻJoanna Przetakiewicz hasa po plaży w bikini. Wygląda zjawiskowo. Fanka pyta gwiazdę, "ile zjada kalorii". Sporo

Więcej o: