Małgorzata Rozenek odrzuciła propozycję reality show "Keep up with Majdans". "Nikt nie ma takiego budżetu"

Małgorzata Rozenek regularnie pokazuje fanom fragmenty ze swojego życia prywatnego na Instagramie. "Perfekcyjna" już jakiś czas temu wspominała, że prowadzi rozmowy na temat własnego reality show w stylu "KUWTK". Gosia przyznała, że odrzuciła tę propozycją, a wszystko za sprawą pieniędzy. Na razie nie mamy co liczyć na "Keep up with Majdans".

Małgorzata Rozenek jest prawdziwą gwiazdą. Jej profil na Instagramie śledzi 1,4 miliona fanów. Gosia pokazuje fragmenty ze swojej codzienności i jest w stałym kontakcie z fanami. Nic dziwnego, że pojawiły się plotki, jakoby miało powstać reality show poświęcone jej życiu. Okazuje się jednak, że Małgorzata Rozenek odrzuciła tę propozycję. Jest zdania, że żadna telewizja nie posiada takiego budżetu, którego by oczekiwała. 

Zobacz wideo Tadeusz Rozenek skończył 11 lat. Małgorzata pokazała, jaką niespodziankę przygotowała

Joanna Koroniewska, Maciej DowborJoanna Koroniewska w koronkowej bieliźnie. Maciej Dowbor zaczepnie komentuje

Małgorzata Rozenek odrzuciła propozycję własnego reality-show 

Małgorzata Rozenek w ślad za rodziną Kardashianów planowała pokazać swoje życie przed kamerami. Bez wątpienia Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, a celebrytka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę mediów. W przeszłości występowała razem z mężem w show "Iron Majdan", gdzie oboje wychodzili ze strefy własnego komfortu i przeżywali nowe doświadczenia, podróżując po świecie. Nic dziwnego, że zrodził się pomysł, by pokazać ich życie rodzinne.

Rozenek w wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedziała o planach na reality show i zdradziła, dlaczego przynajmniej na razie odrzuciła możliwość wystąpienia w formacie. Przyznała, że propozycje własnego programu pojawiają się bardzo często, ale trzeba dysponować sporym budżetem. Perfekcyjna nie miała na myśli jedynie swojego wynagrodzenia, ale też środki dla wielu osób, które musiałby pracować przy tego typu przedsięwzięciu. 

 

Kinga Rusin dziękuje mamie w wzruszającym wpisieKinga Rusin na zdjęciu z mamą Marią na Malediwach. Internauci: Ale podobne!

To nie jest tak, że wpuszczasz kogoś na 24 godziny [do domu - przyp. red.]. Czy w przypadku "Keep up with Majdans", czy innych materiałów, innych tego typu programów, które powstają. Masz powiedzmy w tygodniu dwa dni zdjęciowe, w trakcie których robisz pewne rzeczy i wtedy robisz je realnie. Ale to nie jest "Big Brother". Myślę, że nie ma teraz w telewizji takiego budżetu, który byłby w stanie unieść to i myślę, że nie będzie - dodała Małgorzata w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post. 

Oglądalibyście reality show, którego bohaterka byłaby Małgorzata Rożenek? 

Więcej o: