Kalczyńska apeluje do Trzaskowskiego oburzona korkami w stolicy. Internauci: Rozenek ostatnio jechała tramwajem i była zadowolona

Anna Kalczyńska przeżyła szok, że w godzinach szczytu musiała stać w korku. Zaapelowała do Rafała Trzaskowskiego o niezwężanie Alei Jerozolimskich. Jej apel nie spotkał się z optymistycznymi komentarzami wśród internautów.

Na warszawskich drogach szykują się niemałe zmiany. Po zwężeniu części Alei Jana Pawła II niedługo przyjdzie czas na taką samą zmianę na Alejach Jerozolimskich. To jedna z najbardziej zakorkowanych części miasta, więc pomysł warszawskiego ratusza nie do końca przypadł do gustu kierowcom. Wśród nich jest również Anna Kalczyńska, która swoje oburzenie wyraziła w sieci. Zaapelowała również do prezydenta Warszawy - Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Katarzyna Dowbor"Nasz nowy dom". Dowbor odwiedziła uczestników. To, co zobaczyła, ją przeraziło

Anna Kalczyńska żali się na warszawskie korki, robiąc sobie selfie na środku jezdni

Anna Kalczyńska w godzinach szczytu utknęła w korku. W przeciwieństwie do innych kierowców opuściła swoje auto i zrobiła sobie zdjęcie na tle czekających za nią samochodów. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jest przeciwna przebudowie Alei Jerozolimskich, a w swoim wpisie zaapelowała do prezydenta Warszawy.

Przepraszam - czy można oprotestować pomysł transformacji Alej Jerozolimskich? Czy pomysły można konsultować? #ratusz @trzaskowski_. Gdzie niby mają podziać się Ci wszyscy, którzy o 17.30 próbują przebić się przez centrum? Podróżni z bagażami z dworca? - dopytuje dziennikarka.

Większość internautów nie podzieliła jednak oburzenia dziennikarki. Wiele osób przypomniało jej, że korki najlepiej rozładować, przesiadając się do komunikacji miejskiej, o czym chyba Anna Kalczyńska zapomniała.

Pani redaktor z plebsem nie będzie jeździć. A potem w okresie jesień-zima będzie stękanie o smogu na wizji.
Jest takie coś jak komunikacja publiczna - autobusy, tramwaje, metro. Małgorzata Rozenek ostatnio jechała tramwajem i była zadowolona.
Tramwaj, autobus na buspasie, metro, kolej, rower, nogi, hulajnoga, taxi. Nawet skuter można wypożyczyć albo samochód elektryczny i korzystać z buspasów. Pozdrawiam - piszą internauci.

Myślicie, że Anna Kalczyńska wykorzysta ich rady i przesiądzie się do komunikacji miejskiej?

Anna KalczyńskaAnna Kalczyńska jest poruszona zabójstwem 11-letniego Sebastiana

ZOBACZ TEŻ: Joanna Koroniewska w koronkowej bieliźnie. Maciej Dowbor zaczepnie komentuje. "Czekam z winem i kolajcą". Odpowiedziała

Więcej o: