FEN 34. Ada Śledź z "Love Island" stoczy pojedynek w klatce z Lil Masti. "Mało jest dziewczyn, które chcą ze mną walczyć"

Adrianna Śledź znana z programu "Love Island" związała się ze sportem. Chce być zawodniczką MMA. Trenuje do swojej pierwszej walki z doświadczoną Lil Masti, czyli Anielą Bogusz.

Adrianna Śledź, była uczestniczka programu "Love Island", trenuje do swojej pierwszej walki. Stoczy pojedynek na najbliższej gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Nie z byle kim, a z doświadczoną zawodniczką Lil Masti, czyli Anielą Bogusz. Młoda celebrytka już od dawna chciała zrobić karierę. Teraz postawiła na sport.

Zobacz wideo Ada Śledź - Koło Plotka Extra

Giorgia Soleri / Damiano DavidZłe wieści dla fanek Damiano. Wokalista Maneskin ma narzeczoną. Kim jest Giorgia Soleri?

Adrianna Śledź z "Love Island" chce być zawodniczką MMA

Adrianna Śledź zadebiutuje w klatce z bardziej doświadczoną Anielą Bogusz. Ta startuje w pojedynku, aby wspomóc cel charytatywny. Zamierza pomóc chorej dziewczynce i zebrać w ten sposób pieniądze na operację. A dlaczego na walkę zdecydowała się Adrianna Śledź? Zapytana, co ją skłoniło, aby stanąć do pojedynku, odpowiedziała krótko i zdecydowanie:

Przede wszystkim moja odwaga. Lubię wyzwania, dlatego tutaj jestem.

Mimo że gale MMA zazwyczaj poprzedzone są pełnymi agresji wypowiedziami przeciwników, tym razem panie nie szczędziły wobec siebie miłych słów.

Wielki szacun dla mojej rywalki, że podjęła rękawicę. Mało jest dziewczyn, które chcą ze mną walczyć. Nie wiem, czy się wszystkie boją, ale nie ustawiają się w kolejce, więc jak widzicie, Ada jest odważna. Ja jestem cały czas w treningach. Lubię ten sport. Jestem przygotowana cały rok - powiedziała Aniela Bogusz podczas konferencji.

Piotrek Żyła, Marcelina ZiętekŻyła i Ziętek na romantycznym wyjeździe. Pokazali wspólne zdjęcia

Była uczestniczka "Love Island" mimo braku doświadczenia, zamierza zaangażować się na poważnie. Przyznała, że walki w klatce były jej cichym marzeniem.

Ja mam teraz motywację, żeby też dać z siebie wszystko i cieszę się, że mam taką profesjonalistkę przed sobą, ponieważ MMA od zawsze mnie jarało, a nigdy nie miałam czasu, żeby się tym zająć. I teraz wydaje mi się, że jest odpowiedni moment. Mam nadzieję, że mój trener Antoni też mi w tym pomoże, żebym pokazała klasę - powiedziała Adrianna Śledź.

Ada Śledź była jedną z barwniejszych postaci "Love Island". Wzięła udział w reality show w 2019 roku. Dziś ma 22 lata. O karierze w show-biznesie marzy od dawna. Wcześniej brała udział w konkursach piękności, z pewnymi sukcesami. Wygrała m.in. Miss nastolatek Dolnego Śląska. Wzięła też udział w krajowym konkursie Miss Polski nastolatek. Czy uda jej się wyjść zwycięsko z pojedynku z Anielą Bogusz? Dowiemy się już w piątek, 28 maja.

Więcej o: