Małgorzata Rozenek bez wahania zaszczepi synów przeciwko koronawirusowi. "Pandemia potrafi zdemolować rzeczywistość"

Małgorzata Rozenek przyjęła już pierwszą dawkę szczepionki przeciwko koronawirusowi. Teraz zdradziła, że bez wahania wyda zgodę na szczepienia swoich nastoletnich synów.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan jakiś czas temu przeszli COVID-19. Były bramkarz musiał być nawet hospitalizowany. W rozmowie z Plotkiem "Perfekcyjna" przyznała, że oboje są już po pierwszej dawce szczepionki na COVID-19. Gwiazda czeka teraz na pozytywną decyzję rządu w sprawie szczepień młodzieży. Jeśli taka zapadnie, bez wahania zaszczepi swoich starszych synów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie nagiego Henryka? "To są rzeczy, o które powinno się czepiać"

Rafał BrzozowskiBrzozowski nie wystąpi na Eurowizji? "Zostaliśmy poddani samoizolacji"

Małgorzata Rozenek bez wahania zaszczepi synów przeciwko koronawirusowi

Małgorzata Rozenek mocno wierzy w ideę szczepień, tym bardziej, że COVID-19 odcisnął bolesne piętno na jej rodzinie. Z poważnymi objawami choroby zmagał się Radosław Majdan, a kilka miesięcy temu w samotności zmarł jej dziadek. "Perfekcyjna" ma w sprawie szczepień jasne poglądy, a w rozmowie z portalem Plejada zadeklarowała, że chce zaszczepić swoich synów.

Na pewno ich zaszczepię. Uważam, że szczepienia są niezwykle pożyteczne i bardzo ważne. Trzeba wspierać całą akcję #SzczepimySię i naprawdę nie dawać miejsca na szerzenie nieprawdziwych i szkodliwych teorii antyszczepionkowców – powiedziała Małgorzata Rozenek.

Choć w polskim show-biznesie nie brakuje koronasceptyków, to "Perfekcyjna" należy do grona gwiazd, które od początku promują szczepienia:

Zachęcajmy ludzi do szczepień, zachęcajmy dlatego, że tylko uzyskanie takiej odporności populacyjnej, wynikającej z ilości zaszczepionego procentowo społeczeństwa, spowoduje, że poczujemy się bezpiecznie. A chyba ten rok pokazał nam, że naprawdę tego typu pandemia potrafi zdemolować rzeczywistość - dodała.

Rozenek, MajdanRozenek i Majdan w odważnych stylizacjach. Show kradną nogi "Perfekcyjnej"

To nie pierwszy raz, gdy Rozenek odniosła się do zachowań koronaceptyków. Wcześniej w rozmowie z Plotkiem apelowała, aby sami weszli do szpitali i pomogli medykom. 

Więcej o: