Małgorzata Rozenek zdradza, kiedy rusza budowa jej domu. "Wiem, jakie będą poduszki". Zatrudni Szelągowską? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o nowym domu. Jak się okazuje, wraz z Radosławem wybrali już działkę. Wiemy, kiedy ruszy budowa.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują przeprowadzkę. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ich, jak oglądali działki pod Warszawą. Jak się okazuje, do zmiany miejsca zamieszkania jest już bliżej niż dalej. W rozmowie z Plotkiem prezenterka opowiedziała, kiedy ruszy budowa oraz kto będzie jej pomagał przy aranżacji wnętrz.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek zdradza, kiedy rusza budowa jej domu. "Wiem, jakie będą poduszki". Zatrudni Szelągowską?

Małgorzata Rozenek w rozmowie z naszym reporterem przyznała, że sporo czasu zajęło jej oraz Radosławowi znalezienie idealnego miejsca, w którym chcieliby postawić swój wymarzony dom.

Najpierw szukaliśmy gotowej rzeczy i straciliśmy na to dwa, trzy lata. W czasie pracy, wyrwanie się i oglądanie tych domów, które i tak nie spełniały oczekiwań było męczące. Najbardziej wyzwalające było to, aby wybudować samemu. Kiedy podjęliśmy tę decyzję, wszystko potoczyło się bardzo szybko. Na szczęście udało nam się kupić wymarzoną działkę, mimo że się nie zapowiadało. Jesteśmy na etapie załatwiania papierów. Przez COVID to jest dramatycznie utrudnione... - zaczęła Małgosia.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek prezentuje swoje długie nogi podczas promocji filmu

"Perfekcyjna" zdradziła nam, że już na początku przyszłego roku rozpocznie się budowa.

Kończymy etap przygotowywania do złożenia papierów. Jeśli wszystko pójdzie tak, jak pójść powinno, to marzec, kwiecień będzie początkiem rozpoczęcia budowy. (...) Wiem dokładnie, jakie będą zasłony, poduszki. Wszystko ma w głowie ułożone.

Nasz reporter dopytywał, czy Rozenek skorzysta z porad koleżanki ze stacji - Doroty Szelągowskiej, która jest ekspertką w remontach.

Jak tylko mogę, oglądam programy Doroty. Bardzo ją cenię, zresztą ostatnio rozmawiałyśmy o tym, bo ona teraz kończy remontować swój dom. Zdarza mi się do niej zadzwonić, ale mam swoją architektkę wnętrz - kogoś, kto się idealnie wpisuje w styl domu, który ja chcę mieć. Nawet zaśmiała się, jak jej wysłałam wizualizacje oraz pomysły dotyczące każdego pomieszczenia. Ona mówi: Słuchaj, po co architekt, skoro ty wszystko masz opracowane? - dodała.

Celebrytka dodała, że w jej willi nie będzie windy jak w lokum Mariny, ponieważ:

Windy nie będzie, może dlatego że dysponujemy innymi budżetami, Będzie to normalny, jednorodzinny dom. Będzie komfortowo dla rodziny, nasza Pani Bożenka będzie miała miejsce dla siebie. Będzie skromnie, ale czysto.

Radosław MajdanRadosław Majdan świętuje urodziny ze spersonalizowanym trunkiem w dłoni

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał efekt końcowy?

ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan świętuje 49. urodziny. Dziś nosi buty jak "kopyta łosia" warte tysiące. Kiedyś uwielbiał róż. Jego styl ewoluował

Więcej o: