Beata Tadla na romantycznym spacerze z ukochanym. Fani widzą podobieństwo. "Gdybyś miała brata, wyglądałby jak twój mąż"

Beata Tadla pochwaliła się nowym zdjęciem z mężem na Instagramie, a fani dostrzegli pomiędzy nimi niemałe podobieństwo. Też je widzicie?

Beata Tadla ma za sobą sporo miłosnych wzlotów i upadków. Dziennikarka przez kilka lat była związana z Jarosławem Kretem, jednak ich relacja rozpadła się i to w dość niemiłych okolicznościach. Przypomnijmy, że dziennikarka o tym, że Kret postanowił zakończyć ich związek, dowiedziała się od dziennikarzy podczas konferencji ramówkowej Polsatu. Następnie prezenterka znalazła miłość u boku nowego partnera - Rafała, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Ku zaskoczeniu fanów zaledwie trzy miesiące później sama zainteresowana wyszła za mąż za biznesmena Michała. Miłość kwietnie, o czym możemy przekonać się na jej Instagramie.

Zobacz wideo Beata Tadla o kolegach dziennikarzach: "Nasza branża obfituje w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny"

Beata Tadla na spacerze z mężem. Fani widzą podobieństwo

Wiosna już na dobre daje się nam ze znaki. Temperatury są coraz większe, toteż gwiazdy chętnie wolny czas spędzają na łonie natury. Beata Tadla wraz z mężem wybrała się na spacer do Łazienek Królewskich w Warszawie. Na Instagramie podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z ukochanym z tego dnia.

To był przepiękny dzień - napisała pod zdjęciem.

Beata TadlaBeata Tadla opisała skandaliczne zachowanie aptekarki. "Covid nie istnieje"

Pod postem pojawiła się cała masa komplementów. Kilku internautów zauważyło, że zakochani są do siebie bardzo podobni.

Beatko, myślę, że gdybyś miała brata, to wyglądałby tak jak twój mąż. Jesteście do siebie bardzo podobni.
Piękna para. Jesteście bardzo do siebie podobni. Obydwoje piękni. Aż miło popatrzeć - pisali pod zdjęciem.
 

Też zauważyliście to podobieństwo?

Beata Tadla, Jan KietlińskiSyn Beaty Tadli idzie w jej ślady i też stawia na dziennikarstwo

ZOBACZ TEŻ: Córka Tomasza Adamka już po ślubie. Goście bawili się w zamku w New Jersey. W sieci pojawiło się wideo z uroczystości