Beata Kozidrak pozowała do zdjęć pod "DDTVN". Nagle wyszła Agnieszka Woźniak-Starak. Różowe szorty skradły show! Cudne

Beata Kozidrak była gościem specjalnym niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN". Pod studiem pozowała do zdjęć w marynarce na wzór skóry salamandry plamistej. Jak na jej tle wypadła Agnieszka Woźniak-Starak?

W niedzielę na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie było bardzo tłoczno. Fani Bajmu z całej Polski zjechali się, by zobaczyć Beatę Kozidrak, która promowała w "Dzień dobry TVN" swoja autobiografię oraz nowy singiel "Gambit". Gwiazda rozdawała autografy i pozowała fotoreporterom do zdjęć. Show skradł jednak ktoś inny i wcale się nie dziwimy! Świetna stylizacja.

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Beata Kozidrak pozowała do zdjęć pod "DDTVN". Nagle wyszła Agnieszka Woźniak-Starak. Różowe szorty skradły show! Cudne

Beata Kozidrak miała na sobie bardzo młodzieżowy zestaw - do czarnych, obcisłych szortów dopasowała oversize'ową marynarkę w czarno-żółte plamy. Uwagę przykuwały sercowe okulary oraz zdobienia na paznokciach. Królowa polskiej sceny muzycznej całość uzupełniła botkami na obcasie, które wydłużyły jej zgrabne nogi.

Beata KozidrakBeata Kozidrak East News

I choć wokalistka Bajmu miała być największą gwiazdą niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN", pod studiem show skradła Agnieszka Woźniak-Starak i jej wiosenna stylizacja. Dziennikarka nie po raz pierwszy zachwyciła, pokazując, że uwielbia i potrafi bawić się modą. Do ciemnej kurtki w formie płaszcza dopasowała biały top i różowe szorty w kwiaty. Ten kolorowy i uroczy akcent zwracał szczególną uwagę i świetnie kontrastował z ciężkimi, czarnymi butami.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak East News

Gospodyni niedzielnego wydania śniadaniówki TVN-u trzymała w prawej dłoni autobiografię swojego gościa. Myślicie, że Beata Kozidrak napisała jej specjalną dedykację? Jedno jest pewne, Agnieszka ma teraz co czytać!

ZOBACZ TEŻAgnieszka Woźniak-Starak opuszcza studio "DDTVN" z torbą w kształcie pikowanej poduszki. Zapłaciła za nią niezłą sumkę

Więcej o: