Joanna Koroniewska w kruczych włosach na zdjęciu sprzed 24 lat. Zdawała wtedy maturę. "Nie do poznania"

Joanna Koroniewska opublikowała archiwalną fotografię. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Nie jest tajemnicą, że na przestrzeni lat Joanna Koroniewska przeszła spektakularną metamorfozę. Obecnie trudno ją rozpoznać na zdjęciach z początków kariery. Nie inaczej jest w przypadku fotografii, którą aktorka wrzuciła na Instagram. Zdjęcie pochodzi z 1997 roku. Joanna Koroniewska zdawała wtedy maturę i wyglądała zupełnie inaczej.

Joanna Koroniewska z córką, Katarzyna DowborKoroniewska pokazała córkę. Do kogo jest podobna? Fani: Cała babcia

Przeczytaj także: Joanna Koroniewska zaprezentowała luksusową łazienkę. Na ścianach białe kafle, przy wannie srebrne dodatki. Jak z katalogu

Joanna Koroniewska miała czarne włosy

Na fotografii, którą opublikowała na Instagramie, widzimy aktorkę stojącą na tle pomnika. Joanna przybrała waleczną pozę, trzymając jedną rękę na biodrze, a drugą unosząc ku górze i zaciskając pięść. Tym zdjęciem wróciła do maturalnych wspomnień.

Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję, a świat stoi przede mną otworem i nie zawaham się tego nie wykorzystać - tu w przededniu matur 1997! W sumie to chyba nie powinnam się przyznawać, że egzamin dojrzałości zdawałam... 24 lata temu. Nie miałam bladego pojęcia, jak mi pójdzie na maturze, ale miałam za to plan na swoje życie i to już od 12. roku życia. Podobno wiele osób nawet kończąc szkołę średnią nie ma pomysłu na siebie - napisała Joanna Koroniewska.

Internatuka zauważyła, że gwiazda bardzo się zmieniła. 

Nie do poznania!
 

Polecamy także: Joanna Koroniewska na ujęciu z córką w tym samym miejscu, ale rok później. Fani: Córa się zmieniła, ale ty wcale

Uwagę zwraca jednak przede wszystkim fryzura aktorki. 24 lata temu Joanna Koroniewska miała czarne włosy. Nie da się ukryć, że w każdym wydaniu wygląda świetnie.

Więcej o: