Małgorzata Socha padła ofiarą oszustwa. W pseudoreklamie zasugerowano, że ważyła 98 kilogramów

Małgorzata Socha ostrzega fanów przed fałszywą reklamą, która krąży w internecie i bezprawnie wykorzystuje jej wizerunek. Socha miałaby w niej opowiadać o właściwościach "cudownego" produktu.

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustów, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek w celach reklamowych. Aktorka ostrzegła swoich obserwujących za pomocą Instagrama

Zobacz wideo Małgorzata Socha zachęca do biegania zimą

Michał Szpak, Rafał BrzozowskiMichał Szpak odchodzi z "The Voice of Poland". Zastąpi go gwiazda Eurowizji?

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustwa. Apeluje do fanów: Nie klikajcie

Małgorzata Socha podzieliła się screenami rzekomej reklamy, na których ma polecać preparat wspomagający odchudzanie. Do zdjęcia Małgorzaty Sochy dodano opis sugerujący, że dzięki ich produktowi gwiazda schudła aż 30 kilogramów. Pod fotografią aktorki zamieszczono link do nieprawdziwego artykułu, w którym miałaby opowiadać o rewelacyjnych właściwościach "cudownego" produktu. 

Uwaga! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki. Te firmy bezprawnie wykorzystały mój wizerunek.
 

Fani aktorki momentalnie zwrócili uwagę, że fałszywa reklama zrobiona jest w dość nieudolny sposób.  Socha bowiem nigdy nie ważyła 98 kilogramów. Komentatorzy zauważyli, że potencjalnemu odbiorcy ciężko byłoby w nią uwierzyć.

Nawet jak ktoś bardzo by chciał, to nie uwierzy w wagę 98 kilogramów.
Na pierwszy rzut oka widać, że to słabo podstawiona twoja osoba i słabo wklejone napisy. Kto się na to nabiera?
Okropne! W dodatku zrobione bardzo nieumiejętnie. Ty przecież nigdy tyle nie ważyłaś.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek rozczarowana brzydką pogodą: Wracajmy już lepiej wszyscy do pracy

Z podobnym oszustwem w ostatnim czasie zmierzyła się Agata Młynarska. W internecie oszuści opublikowali zmyślony wywiad. Dziennikarka miała w nim zachwalać walory... leku na brodawczaki jelit. Fałszywa reklama nie dość, że bezprawnie wykorzystywała wizerunek Młynarskiej, to jeszcze żerowała na jej zmaganiach z chorobą jelit.