Robert Lewandowski z córkami na majówce. Klara dokazuje, a Laura wyleguje się w wózku. Możemy zobaczyć ich twarze

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wraz z córkami wybrali się na majówkę. Para nie zdradziła, gdzie dokładnie odpoczywa, ale po zdjęciach wnioskujemy, że to jakieś ciepłe, zagraniczne miejsce.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska cztery lata temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Klarę. Niespełna trzy lata później do ich rodziny dołączyła kolejna pociecha - Laura. Zarówno piłkarz, jak i trenerka dzielnie łączą obowiązki rodzicielskie z zawodowymi. Chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, jednak nie pokazują twarzy swoich dzieci. Od jakiegoś czasu są nieco mniej konsekwentni, dzięki czemu fani mogą dojrzeć coraz więcej wizerunku dziewczynek. Tak było i tym razem.

Robert Lewandowski z córkami na majówce. Pokazał ich twarze

Mimo że pogoda w tegoroczną majówkę nie rozpieszcza, gwiazdy chętnie decydowały się na wyjazdy. Ponura aura z pewnością nie jest problemem dla Lewandowskich, którzy postawili na zagraniczny wyjazd. W sieci pochwalili się już kilkoma zdjęcia z krótkiego urlopu, po czym możemy wnioskować, że wolny czas spędzają za granicą, gdzie pogoda jest o wiele lepsza. Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z córkami.

Całkiem wyjątkowe, że mogę spędzić majówkę z moimi dziewczynami - podpisał fotkę Lewandowski.
 

Młodsza z nich wyleguje się w wózku, za to czteroletnia Klara bawi się w najlepsze. Obie córki piłkarza są ustawione profilem do zdjęcia, dzięki czemu fani mogą zobaczyć nieco więcej ich twarzy. Internautom spodobał się rodzinny obrazek, o czym tłumnie dali znać w komentarzach.

Piękna rodzinka.
Ale Klara wyrosła. Cudne dziewczynki.
Super widok - piszą pod zdjęciem.

Więcej zdjęć z majówki Lewandowskich możecie zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy spędzają czas tylko we dwoje. Co robią bez córek? "A wieczorem przy lampce wina..."

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.