Naturalna Anna Lewandowska cieszy się, że po raz pierwszy od ponad 13 lat spędzi majówkę z mężem. "To jest niespotykane"

Anna Lewandowska ma powody do radości. Wreszcie spędzi majówkę w towarzystwie męża. Ma jednak jeden problem.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami swoją radością. Okazuje się, że tegoroczna majówka będzie dla niej wyjątkowa. Mimo że zna Roberta ponad 13 lat, to po raz pierwszy spędzi z nim ten czas.

Julia Wieniawa i Anna Lewandowska mają te same torebkiWieniawa i Lewandowska pozują w tych samych torebkach. Warte TEJ ceny?

Zobacz wideo

Zobacz: Anna Lewandowska pozuje z Laurą w lustrze. Coraz śmielej ją pokazuje. Widać twarz dziewczynki

Anna Lewandowska cieszy się, że spędzi majówkę z mężem. Ma jednak jeden problem

Trenerka wrzuciła kilka nagrań na InstaStories. W naturalnym wydaniu bez grama makijażu zdradziła fanom, że długi majowy weekend spędzi wraz z mężem i dziećmi.

Dzień dobry. Zabieram się za śniadanie i sama nie dowierzam. Znamy się z mężem ponad 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy. Zabieram się teraz za śniadanie - powiedziała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy spędzają czas tylko we dwoje. Co robią bez córek? "A wieczorem przy lampce wina..."

Niestety, radość nieco przyćmiewa jej problem z alergią. Anna Lewandowska przyznała otwarcie, że w tym roku wyjątkowo cierpi. Niedawno robiła testy alergiczne i okazuje się, że sporo rzeczy ją uczula. Może się nawet okazać, że nie będzie mogła pić czerwonego wina.

Dobra, teraz bez pięknego filtra. Alergia mnie tak w tym roku dopadła. Słyszałam, że ten i zeszły rok dla alergików to ciężki czas. Wczoraj dostałam od was ogrom wiadomości, jak się męczycie. Pewnie czeka mnie odczulanie, a dodatkowo wyniki badań wskazują, że być może nawet wina czerwonego nie mogę pić - wyznała trenerka.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Nie zazdrościmy!