Victoria Beckham celebruje urodziny męża. Wzrusza życzeniami i rozbawia podobizną Davida z... balonów. "Są identyczni"

Beckhamowie mają kolejną okazję do świętowania. Kilka tygodni temu swoje 47. urodziny obchodziła Victoria, a dziś solenizantem jest kończący 46 lat David. W sieci pojawiło się romantyczne ujęcie wtulonych w siebie małżonków. Ukochana piłkarza przygotowała dla niego "balonową" niespodziankę.

Rodzina Beckhamów od samego rana bombarduje social media życzeniami dla Davida. Piłkarz 2 maja obchodzi swoje 46. urodziny i tym samym (jak określiła to Victoria) dogania wiekiem ukochaną żonę. Projektantka na cześć jubilata opublikowała na Instagramie wspólną, romantyczną fotografię, która może być dowodem na ich niegasnące od ponad dwóch dekad uczucie. Skierowała do męża kilka prostych, ale wzruszających słów.

Kim Kardashian i Victoria BeckhamVictoria Beckham świętowała urodziny. David przygotował niespodziankę

Victoria Beckham świętuje urodziny Davida

Fotografii, na której widać wtulonych w siebie małżonków, klimatu dodał wpis Victorii, w którym brytyjska gwiazda doceniła Davida nie tylko jako męża, ale również wspaniałego ojca. 

Wygląda na to, że mnie doganiasz! Dla wyjątkowego męża i najbardziej niesamowitego tatusia - wszystkiego najlepszego. Wszyscy tak bardzo cię kochamy. 
 

Na InstaStories pokazała już nieco mniej wzniosłą wersję celebrowania urodzin ukochanego. Pochwaliła się stworzonym specjalnie na tę okazję ludzikiem z balonów, który ustawiony na tle prezentów pełnił nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także nawiązywał do największej pasji piłkarza. Czyżby to była podobizna Beckhama? 

Ten gigantyczny człowiek z balonu robi robotę. Ale czekajcie, czy to faktycznie miał być David? Nie mogę kłamać, są identyczni, istnieją podobieństwa - relacjonowała rozbawiona Victoria. 

Podobizna Davida BeckhamaPodobizna Davida Beckhama Instagram/ @victoriabeckham

Na publikację życzeń dla ojca zdecydowali się również jego młodsi synowie. 

Wszystkiego najlepszego, tato. Wspaniałego dnia. Kocham cię - czytamy na profilu Cruza. 
Wszystkiego, co najlepsze, tato. Kocham cię bardzo i mam nadzieję, że ten dzień będzie dla ciebie niesamowity - napisał Romeo. 

Na Instagramie pojawiło się też zdjęcie Davida z najmłodszą pociechą - córką Harper. Uroczy kadr możecie obejrzeć w naszej galerii, a my czekamy na urodzinowe życzenia, które z pewnością niebawem złoży pierworodny piłkarza, Brooklyn. 

Jan Bieniuk (Przybylska, Bieniuk - syn)Syn Przybylskiej już po komunii. Siostra aktorki pokazała zdjęcie z imprezy

Więcej o: