Victoria Beckham nie poszła do ołtarza w białej sukni z trenem. Nie jest jedyna. Te gwiazdy postawiły na nietypowe kreacje ślubne

Gwiazdy show-biznesu przeważnie mają fundusze na to, aby spełniać swoje nawet najśmielsze zachcianki. Ślub dla wielu osób jest okazją do tego, by zainwestować nie tylko w przyjęcie weselne, ale także i w niepowtarzalną suknię, która przyciągnie wzrok gości weselnych. W cenie jest jednak nie tylko piękno, ale również oryginalność, dlatego gwiazdy coraz częściej prześcigają się w nietypowych kreacjach ślubnych.
instagram.com/victoriabeckham instagram.com/victoriabeckham instagram.com/victoriabeckham

Victoria i David Beckhamowie

Victoria i David Beckhamowie pobrali się 4 lipca 1999 roku w zamku Luttrellstown pod Dublinem niecałe trzy lata po pierwszym spotkaniu. Na ślub zaproszono zaledwie 29 gości, jednak para pomimo kameralnej ceremonii nie oszczędzała na ślubnych kreacjach. Victoria najpierw miała na sobie białą suknię zaprojektowaną przez Verę Wang, a później zmieniła ją na purpurę od Antonia Berardiego.


instagram.com/victoriabeckham

ONS ONS ONS

Iwona Pavlović

Iwona Pavlović zazwyczaj stawia na stylizacje w kolorze czerni, bądź w ciemnych kolorach. Dlatego dla niektórych zaskoczeniem okazać może się fakt, że jurorka "Tańca z gwiazdami"  do ślubu z Wojciechem Oświęcimskim poszła w czerwonej sukni z kolekcji Ewy Minge, podkreślającej biust i odsłaniającej ramiona. To replika czarnej ślubnej kreacji pokazywanej między innymi na wybiegach w Paryżu. 


ONS

instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk, polska biegaczka narciarska, ślub wzięła stosunkowo niedawno, bo we wrześniu 2020 roku. Sportsmenka podobnie jak Iwona Pavlović postawiła na czerwoną kreację, jednakże w klasycznym kroju i z głębokim dekoltem.

ONS ONS ONS

Ewa Lubert

Ewa Lubert podobnie jak inne gwiazdy nie oszczędzała na swojej kreacji ślubnej. Podobno suknia kosztowała aż 27 tysięcy złotych. Cena wynika z faktu, że była ona wysadzana kryształkami Svarovskiego. Przednia część sukni była w dużej mierze pokryta koronką oraz siateczkowym materiałem, a z tyłu natomiast rozciągał się długi tren z tiulu. 

N17-08-2012 WarszawaPrzed weselem u Tomka Lubertafot. P.Kibitlewski/ONS
ONS

ONS ONS ONS

Angelina Jolie

Chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt nie są już razem, to jednak niektórzy fani tej Hollywoodzkiej pary nadal mogą pamiętać wyjątkową kreację ślubną aktorki. Suknia została zaprojektowana przez dom mody Versace i pokryta była rysunkami dzieci Angeliny i Brada. Ten element sprawił, że była ona nie tylko droga, ale również niepowtarzalna. 

instagram.com/m_rozenek instagram.com/m_rozenek instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana odbił się szerokim echem w świecie show-biznesu, a para zadbała o to, by ceremonia została przez wszystkich zapamiętana. Panna młoda tego dnia przebierała się kilka razy, jednak w pamięci szczególnie utkwiła jej kreacja zaprojektowana przez Ewę Minge. Była to sukienka o kroju syreny, bez ramiączek, podkreślająca biust. 


instagram.com/m_rozenek

instagram.com/chodakowskaewa instagram.com/chodakowskaewa instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska, biorąc ślub, nie zrezygnowała z bieli, jednak wybrała klasyczną sukienkę przed kolana. Całość dopełniał również obszerny, kilkuwarstwowy welon.


instagram.com/chodakowskaewa

Więcej o: